Gözüme alerji yapmıyacak, göz makyajı temizleyicisi önerileri

bende lorealin 2 fazlı olanını seviyorumm yakmıyor ve iyi temizliyor hassas gözlerim benimde

onlarca değişik markalı ürün kullanmama ragmen en memnun kaldığım makyaj temizleyıcısı kesınlıkle loreal'in 2 li sıvı makyaj temızleyıcısı..en kalıcı makyajları bile anında temızlıyor.diğer temızleycıler gbı gözlerı yakmıyor.hıç bır şekılde yuzumu yıkadktan sonra havluda tekrar makyaj izi çıkmıyor..2 yıldır aynı ürünü kullanmaktayım.kesınlkle tavsıye ederım..

Canım ben dalin bebe şampuanı kullanıyorum doktor makyaj için değil tabiki de gözümü akşam ve sabah onunla yıkamamı tavsiye etmişti benimde gözlerim çok hassas ve alerjik olmasına rağmen şampuanla bişicik olmuyor yerimseniben Makyajıda temizlediğini düşünüyorum aam inşallah yanılmıyorumdur :sm_confused:

olay tavsiye etmiorum gözlerimi yakıor şu dışı turuncu olan lmaz:

benimde gözlerim çok hassas vichy kullanıyorum çok memnunum

kızlar ben dalinle yıkıyorum yüzümü bebek şampuanıyla gözler için iyi ama nekdr temızlıgı iyidir bılmıyorum zaten yıkadıktan snra makyaj temızleme sütüyle pamukla tekrar siliyorum öyle

canım ben pembeyle yüzümü gözümü yıkıyorum rumelim akıyoo daha sonra beyaz temizleme sütüylede siliyorum göz çevremi akan boyayı bu ürünler hassas ciltler içindir onun için gönül rahatlığı ile kullanabilirsin

avene hassas gözler için makyaj temizleme jeli war.eczacı önermişti gözlerim hassastr benimde.o kadar memnum ki anlatamam.hiç çbir şekilde gözünüzü yakmıyo temizlemeside gayet iyi ama ben çok ağır makyaj ve waterporrf rimel kullanmıyrm zemuszemus

arkadaşlar loreal 2 fazlı temizzleyiciden kullanıp memnun kalmışsınız ben de çok uzun zamandır kullanıyorum iyi temizliyor.ancak farkettiğim bişey var göz altında minik minik beyaz noktalara sebep oluyor bu ürünü kullanmadan öle bi sorunum yoktu sanırım çok yağlı olmasından kaynaklanıyor.sırf bu yüzden başka bi temizleyici arayışındayım önerilerinizi bekliyorum suya dayanıklı makyajı çıkaranzemuszemus

Sonya makeover cleanser öneririm. Hassas ciltler için mükemmel. Göz temizlemek için sakın avon, oriflame gibi ürünlerin temizliyicilerini kullanmayın.

lancome bi-facil:hulya:
nivea göz ve dudak makyajı temizleyicisi
diadermine göz makyajı temizleyicisikaydirigubbakcemile2

gözlerim çok hassas ve birkaç marka denedim ve en iyisini budum. 3 yada 4 yıldır diadermine marka hassas gözler için olan göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum çok memnunum. daha önce nivea, loreal,nötricina(yazılışını bilemedim) kullandım ve gözlerim çok berbat oldu. umarım yardımcı olmuşumdur.

Gözlerimin çok hassas bir yapısı var bu yüzden kullandığım ürünlere dikkat etmem gerekiyor.
En çok memnun olduğum ürünler
1.Bioderma h2o sensibio
2.La Roche posay
3.Chanel
4.Sephora (hem uygun fiyatlı hem de memnun kalınabilecek bir ürün)

Bu çift fazlı bir ürün,hem temizleyici hem yumuşatıcı. lens kullandığım için hassas gözlerim. bu ürün işimi başarıyla görüyor tavsiye ederim..

benim göz çevrem de dahil olmak üzere gözlerim çok hassas. şişip kızarıyor, kuruyor sürekli. o yüzden paraya kıyıp clinique iki fazlı göz makyajı temizleyicisi aldım ama gerçekten de çok memnunum.
anti alerjik, kokusuz. tavsiye ederim. bayağı dayanıyor zaten bir ürün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…