Gözüme alerji yapmıyacak, göz makyajı temizleyicisi önerileri

bersu

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.166
3
kızlar memnun olup da kullandığınız göz makyajı temizleyicisini paylaşırsanız sevinirim.Çünkü çoook hassas gözlerim.Bir de hepsi iyi çıkarmıyo.En zor çıkan rimelleri bile çıkarsın istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler canım önerin için.Dediğin ürün temizleme sütü şeklinde mi sıvı mı?Bir de fiyatını söylersen sevinirim canım.

Ben makyaj temizleme losyonu kullanıyorum teyzemin tavsiyesi üzerine aldım çok memnunum.Arkadaşımın cildi çok hassas bütün kremler alerji yapıyo ve tahriş ediyo ama roc kullanmaya başlayalı hiçbir şikayeti yok.Fiyatı 21.750.000

cnm bende gözlerim çok hassas olduğu için herşeyi kullanamıorum.ama olay ın göz makyajı temzleme kremini aldım gerçekten çok gzll tatlım tavsie ederim

Seldacım teşekür ederim.Çok abartı fiyatı da yokmuş.Çünkü tüm markalar en az 15ten başlıyo temizleyiciler.Tşkler canım.

cnm bende gözlerim çok hassas olduğu için herşeyi kullanamıorum.ama olay ın göz makyajı temzleme kremini aldım gerçekten çok gzll tatlım tavsie ederim

Gizemcim OLAY markayı son zamanlarda ço kduymaya başladım.Televizyonda da sıkça görünüyo reklamları o markanın.Mutlaka iyidir.Teşekkürler tavsiyen için canım.

bersu'cum bak benim de çok hassas gözlerim tüm rimellerden, kalemlerden, güneşten, denizden, sigaradan, hatta havadan bile etkileniyo, ben avonun göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum, valla herşeyi de çıkarıyo longlasting, waterproof rimelleri de, bu böyle losyon şeklinde yaa krem gibi, denk gelmişsindir, fiyatı da 15 küsur, ama bazen yarıya bile alabiliyosun indirim oldu mu.. ben çok memnunum yani kısacası..

selda 19 arkadaşım sende asker eşisin tayin bekliyordun nereye çıktı tayininiz memnunmusun asker eşleri sayfasına artık uğramıyorsun niçin

Bizim tayin Antalya side ye çıktı siz bu sene tayincimiydiniz?Asker eşleri sayfasına mutlaka göz atıyorum ama yorum yazmıyorum.Merak etmene yada ilgilenmene sevindim sağol canım.a.s.

Bizde 3 yıl önce hatay merkezde kaldık 2 yıl.Samandağlılar çok iyi olurlar.Eşim serinyol eğitim alayında görev yaptı.Biz side askeri kamptayız lojman çıktığı için ev sorunumuz olmadı.Sen memnunmusun ordan ben çok özlüyorum oraları.

Gamzecim benim gözüm de aynen anlattığın gibi.Benim için uygun bi temizleyici sanırım.çünkü waterproof rimelleri de çıkarsın istiyorum.İndirime girdiğinde kaçırmamam gerekir sanırım.Teşekkürler canım.

ben loreal in temizleme kremini kullaniyorum sonra dove la yikayip gul suyuyla siliyorum
cilde cok i geliyo
ayrica haftada bir kere bal ile limon suyu karisimi uygulayin cildinize super geliyo

ben loreal in temizleme kremini kullaniyorum sonra dove la yikayip gul suyuyla siliyorum
cilde cok i geliyo
ayrica haftada bir kere bal ile limon suyu karisimi uygulayin cildinize super geliyo

Teşekkürler canım önerilerin için.Güzellik uzmanıymışsın.Bize çok faydan olacağını sanıyorum.Ciltle ilgili önerilerini bizle paylaşabilirsin.Çok seviniriz.a.s.

bersu canım loreali bende tavsiye ederimm..lorealin kulanmadığım birşeyi kalmadı çok menun kaldım..benimde tenim ve gözümde çok hassas ama loreal gercekten çok güzel tavsiye ederimm...

Ben de gözlerimi yakmayacak bir göz makyajı temizleyicisi istiyorum.Lens de kullanıyorum.Daha doğal olsun diye aloveralı alayım dedim o iyice bir yaktı anlatamam, gözlerim hem kızardı hem de cayır cayır yandı.Hem kızarıklık yapmayacak hem de gözleri yakmayacak bir öneriniz var mı?

avonun kataloğunda var dışı beyaz bişey ondan aldım göze kaçıncada yakmıyo

ben nivea'nın "suya dayanıklı makyaj için" göz ve dudak makyaj temizleyicisini kullanıyorum, süt kıvamında, çok memnunum.En son geçen sene almıştım, o yüzden fiyatını hatırlamıyorum, ama ortalama bir fiyattır diye düşnüüyorum, ben aldığıma göre:)))

ben maybeline'nin 2 fazlı olan göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum.gözdeki bütün makyajı anında çıkarıyor ve gözün içine kaçsa bile hiç yanma yapmıyor.fiyatı da 10ytl civarıydı sanırım

gözleriniz hassassa eğer bebek şampuanını deneyebilirsiniz gözümü böcek ısırmıştı iltihap kapmıştı çok fena doktor bebek şampuanıyla yıkamamı sölemişti bide aksi gibi kuzenimin düğünü wardı tabi bol makyaj kaydirigubbakcemile3 ewe geldim yine bebek şampuanıyla yıkadım misss gibi hem yakmıyor hemde gerçekten çok iyi temizliyor.hassas olsa bile gözlerin bebekler için yapılmış bi ürünün zarar werceni sanmıorum sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…