Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaslar alakasi yok ama söylemeden edemicem tamam cok pratik ama benim bildigim kadariyla bunu yapinca boy abdesti olmuyomus!!!!!

butun sayfalara bakamadım ama anlayamadım ben nası oluyo=) resim eklenmişmi? nası duruo acaba merak ettim..hem sıkılmıyomusun ki ya ben öyle hep kalsın istemem ama tabi ben daha ögrenci=) neyse ben fazla burnumu sokmayım en iisi

Bende sevmem oyle hergun ayni makyaj ama kalici makyajla gusul abdest olmuyo ben cok arastirdim ha evet eski kadinlarda varmis ama ozaman bilincsiz yapiyolarmis bunudu sordum gunahmis ve gusulde olmuyomus ben oyle duydum boyle seye hic gerek yok abdestim olmadiktan sonra aslayaptirmam Benim fikrim bu

üzgünüm ama yeşil yerine bari siyah yaptırsaydın o zaman istediğin farı da kullanabilirdin ben bir gün bile yeşille duramam cünkü makyözlerin bile tercih etmeyeceği renktir bu yeşil ama sen sevdiysen sorun yok umarım ileride sıkılmazsın ben pek beyenmedim

Valla bacım beğendim ...Güle güle kullan korkum olmasa ben de yaptırıcam artık hergün göz kalemyile uğraşmak zor geliyo .Tebrik ediyorum ayrıca seni öptüm bebek güzelliğin daim olsun kaydirigubbakcemile3

Ben de beğendim,yaptırmayı düşünüyoırum.Araştırdım fiyatlar bölge başına 300 liraya kadar düşmüş.Ama yine de fazla geldi bana.

bnce sadece sürme iyi olur bide dudaklar örneqin kırmızı bi elbisenin üstüne yeşil gitmes yhaa :S:S:S:S:S ama senin zevkin :) qüle qüle kullan :)

böyle bir şeyin dövmeden farkı yok sonuçta deri altına yapılan bi işlem ve haliyle suyu geçirmiyor doğal olarak da abdest olması mümkün değil
ha eğer oluyorsa ben aynı işlemle dövme de yaptırmak isterim
benim merak ettiğim bu yeşilin üstüne mesela pembe makyaj yapmak gerektiğinde nasıl oluyor? hadi koyu renkler olur da başka bi açık renk olmaz yani sanırım
bi de eğer yaptırdıktan 1-2sene sonra pişman olduk sıkıldık diyelim silebiliyorlar mı acaba

Beğenmedim...
Yeşil herşeyle gitmez ki...
Siyah olsa amenna...
Ama bana göre yeşil nooo:)

ben daha cok yeşil tonlarında göz makyajı yaptıgım için bu rengi tercih ettim. ama kıyafetime göre siyah dahil her renk makyaj gayet güzel oluyor. hiç şikayetim yok.tabi herkezin zevki farklıdır.ben cok memnunum.fikirleriniz için hepinize cok teşekkür ederim

valla canım bende beğenmedim ...saç renginle falan çok zıt durmuş sanki ..ama sen beğendiysen sorun yok ..iyi günlerde kullan..:)

canım şöyle söyliyeyim. resim cep telefonu ile çekildi tonlar farklı cıkmıs. saç rengim su an bir ton koyusu.annem bile beğendi ve bir kusur bulamadı ya:) cok pratik kullanışlı. inanın bazen sabahları bir ruj sürüp cıkıyorum. istediğim her renk göz makyajınıda yapıyorum istediğimde.

:) cok şekersin. teşekkür ederim. bende korkmustum ama uzman kişilere yaptırın eğer niyetiniz varsa..korkulacak hiç birşey yok. iyice araştırmadan güvenipte güzelliğinizi teslim etmeyin herkeze.

hoş olmuş canımda.her renkle kullanmak pekte mümkün deil bencee.ama sen sewiomuşsun yaptırmışsınn we beğenmişsin.önemli olanda bu.güle güle kullan tatlım a.s.

beğenmedim hem sürekli makyajlı gezmek benim tarzım değil sadelik en güzeli 5/6 yıl bide

5 yıl sabah kalk makyaj yat makyaj
canın bi parlatıcı bile sürmek istemez ama gözünde sürme:bbo:
çıkarmak istedik diyelim ozaman nolcak, ben sevmedim bu işi
ama güle güle kullanın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…