Göz Makyajı gözlerime kalıcı makyaj yaptırdım..süpper..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

arkadasım benimde hiç aklımda yokken bir arkadasımın ısrarı üzerine yaptırdım.. keşke daha önce yaptırsaydım diyorum şimdi o yüzden dudak konturunude hiç düşünmeden yaptırıcam..

arkadasım benimde hiç aklımda yokken bir arkadasımın ısrarı üzerine yaptırdım.. keşke daha önce yaptırsaydım diyorum şimdi o yüzden dudak konturunude hiç düşünmeden yaptırıcam..

çok merak ettim foto bekliyorummmm :ecrin_bebek:

bende merak ettim şimdi, resimlerini görebilsek:uhm:

bende marak ettim ama asla yaptırmam duymuştum bi bayan yaptırmış dudak çevresine kontor mu ne deniyo deniyo tam bilmiyorum ondan aksilik akşamada bi yakını vefat etmiş kadın dudağını nasıl saklayacağını bilememiş çok utanmş tabi boyle seyleride goze almak lazım

resimmmmm...
çok merak ettim arkadaşım, hadi ama.
cevap yazana kadar at şuraya resmini

bende cok guzel oldugunu we cok rhat oldugunu duymustum
ama bu kadar ısrara at bı foto be canım hadı bak fazla naz aşık usandırır :)

fazla net değil cep telefonundan aktarmaya calıstım..

Son düzenleyen: Moderatör:

benimde aklıma geldi ama allah göstermesin hergün mü cenazeye gidiyoruz.. ben dudak kontürünü hafif tonda yaptırmayı düşünüyorum bi arkadasımın yengesi yaptırmış cok güzel ve dogal duruyordu.. sadece parlatıcı sürüp cıkıyordu.. uzun vadede düşünürsek hem cok pratik hemde herzaman bakımlısın . keske daha önce yaptırsaydım diye düşünüyorum valla yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

abdest problem oluyormu acabaki yaa ayrıca sürme gibi değilde far gibi olmuş sesinki özellikleme öyle istedin???

Aylin belki resimden kaynaklanıyordur bilmiyorum ama pek hoşuma gitmedi..

Aylin belki resimden kaynaklanıyordur bilmiyorum ama pek hoşuma gitmedi..

cep telefonuyla cekmiştim canım resmi fazla net değil.. ama gören herkes cok beğendi benden sonra 2 arkadasımda yaptırdı.bende cok memnun kaldım. renk tonunu ince veya kalın sürme olmasını tercihine göre yapıyorlar.. zaten yapıldıktan on gün sonra kontrole gidiyorsun beğenmediğin değistirmek istediğin varsa hemen düzeltiyorlar

abdest problem oluyormu acabaki yaa ayrıca sürme gibi değilde far gibi olmuş sesinki özellikleme öyle istedin???

sadece sürme gibide yaptırabilirsin tercihine kalmış.. ben daha doğal olsun istedim. bu şekilde kullanıyorum cogu zaman rimel bile sürmüyorum ama istersen üzerine istediğim renkte far vs sürebiliyorum. abdest olayınıda arastırmıstım problem olmuyor dediler peygamber efendimiz bile sürme sürermiş. buda bir nevi kına gibi birşey .5-6 yıl kullanabileceğimi söylediler.

eee sıkılınca ne olacak hadi tarz degiştirmek istediniz sürme tamam hep yapılıyor.. sizde yeşil far var resimde odamı yapıldı yoksa siz mi sürdünüz?birde bilmiyorum saç boyasında bile şahibe var abdest olmaz die hem sizinki sürme olmuyor bana göre dövme gibi birşey.. of ya ne karışk bu şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…