Göz Makyajı gözlerime kalem cekerken ikisininde kuyrugunu esit yapamıyorum:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
35
kıslar gözlerime kalem cekerken birinin kuyrugu kıvrık birinin yarı kıvrık yada düz oluyor..ikisinide kıvrık yapmak istiyorum ama ollmuyor deli olcam..biri bna ögretebilirmi

Ben kuyruk yapmadığım için bilemiyorum ama eşitlemek için sonradan oluşturabilirsin kuyruğu silip silip yeniden...

bunu yapıyorum zaten gene olmuyor gene

ayni ben:KK1:
valla bende eyelineri beceremiyorum buyuzden,
galiba bu isin tek cozumu surekli denemek..
el aliskanligini elde edene kadar denemeye devam etmeliyiz

keşke bende kuyruğunu yapamasaydım :KK14:
ben hiç süremiyorum.dediğiniz gibi kalemle alışkanlık yapmak gerekli ama ben kalemide beceremiyorum.
Bi püf noktası varmı ciciler

keşke bende kuyruğunu yapamasaydım :KK14:
ben hiç süremiyorum.dediğiniz gibi kalemle alışkanlık yapmak gerekli ama ben kalemide beceremiyorum.
Bi püf noktası varmı ciciler

Ben de yapamıyordum senin gibi ama şu an gayet iyiyim.El alışkanlığı başka yapcak birşey yok.Bir de kalemi sürerken elimle göz kapağımı geriyorum daha düz oluyor.Ben kuyruk yapmıyorum.Yakışmıyor bana zaten.

ilahi sunsea yakışıyordurda biz kendmizde görmeye alışık değiliz belki ondan olabilir :21:
Bu arad kuruk için paket bandı,yara bandı yada kredi kartı tutup deneyenler var.bantlar işe yarıyor ama bende senin gibi bana yakışmadığını düşünüyorum.Benim derdim başından oda olmadı ortasından birazcık çekebilmek.Güzel göz makyajı yaparım ama kalemde hoş oluyor hani:13:
eyelinera hiç girişmedim ama kalemide dipliner ide beceremiyorum çok beceriksizim dicem ama
demicem banane banane :KK20::KK9:

bendede genelde eşitlik problemi oluyor. bitanesi cok güzel oluyor diğeri ona benzemiyor :) silip düzeltiyorum mecburen:KK52:

Aynı sorun bendede var sanırım iyi bir goz makyajı için ressam olmak gerek :KK43:

X