Göz Renginize Gör Göz Makyajı

ela gözlerim açık mavi açık pembe gibi renkler haricindeki renkleri kullanıyorum makyajda

kizlar ben rengimi begenmiyorum mavi-yesil isterdim hep halada keske diyorum ama bazen aklima geliyoda kahverengi ve siyah gözlerde istegimiz rengi kullanabiliyoruz benim kahverengi gözlerim pembede gidiyo koyu yesilde galiba elimizdekilerle mutlu olmak gerekiyo

benim mavi yeşil,doru makyaj yapıomuşum :) ama bazen diorm keşke kahve olsaymış die :):)

Kahverengi gözlüler

Kahverengi gözlerinizin sıradan olduğunu asla düşünmeyin. Yapmanız gereken tek şey, mavi renk kullanarak, onları ön plana çıkarmak. Kahverenginin kontrastı olan mavi, gözlerinizi son derece çekici gösterecek. "Zengin bir kobalt, parlak bir gök mavisi veya uçuk bir bebek mavisi kullanabilirsiniz." Işıltılı bir mavi tercih ediyorsanız, daha dramatik bir efekt için, gözünüzün alt tarafını koyu bir mavi kalemle çizerek, kalemin üzerine açık renkteki farı sürün. Ancak daha doğal bir bakış elde etmek istiyorsanız, haki ve kahverengi tonlar da kullanabilirsiniz.

kahhverengi gözlüyüm mavi pek kuulanmıyorum.sanki sırıtıyoo gbiii
yeşil şeftali kahve farları sewrim..
bide alltına kalem çekerim....

Benim gözlerim koyu kahve.. burada yazanlar mantık olarak doğru olabilir ama ben kendime maviyi yakıştırmıyorum, zira ten ve saç rengi de çok önemli bence. Bir de mavi renk bana 1980 lerdeki mavi rimel modasını anımsatıyor demode geliyor.

Örneğin saçlarımı kızıl yaptığımdan beri kahverengi farlar da yakışmıyor. Buna karşın daha öncesinde hiç yakışmayan turuncu / şeftali tonlarını artık kullanabiliyorum.

Ben kahverengi gözlerde en çok haki - sarımsı yeşil seviyorum. Kendim de bu tonları kullanıyorum. Açık mor da güzel oluyor.

benimde kahve gözlerim ama bende mavi kullanmıyorum cok sırıtıyor bende. sedef rengi far.gözlerimi belirginleştirmek için sadece göz ucuma siyah kalem göz altımada gri kalem cok güzel oluyor bence.tavsiye ederim esmer ve kahverengi gözlülere :smiley-cool:

Yeşil gözlülere kırmızı tonları,pembe ve lavanta tonları ok..
Ben gri de seviyom noolcak..

bnnim için çok yararlı oldu canım teşekkürler paylaşım için

X