Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

valla suya dayanıklı makyaj çıkartıcıları alın iki renkli oluyor maybeline loreal ve son olarak diadermine aldım sanırım en memnun kaldığım diadermine oldu .

Bioderma Sensibio H2O 500 ML... nivea , olay , loreal , diadermine hatta lancome yi bile denedim.. biodermadan daha iyi sonuç alabildiğim göz makyaj temizliyecisi bulamadım ya da bana uygun bulamadım diyeyim..2 li paketleri ile indirim zamanı alınırsa sanırım 1 senelik ihtiyacı karşılar :)))

onun dışında makyaj temizliği için sırasıyla:) makyaj temizleme mendilleri , yuz temizleme jeli (ben monteil kullanıyorum) , garnier 3 ü bi arada temizleyici (ki bunu da peeling olarak kullanıyorum ) ve tonik (monteil) ohhh misssss :)

İki senedir Neutrogena çift bazlı göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum. Gözlerim çok hassastır ama bir kere bile şikayetim olmadı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Diadermine kullanmıştım çift fazlı olarak. Akmayan rimelimi çabuk çıkarıyordu.
şuanda Yves Rocher kullanıyorum. ---bitkisel. Akmayan rimelimi bu kolay çıkarmıyordu ama mutlaka yvesin onu içinde farklı bir ürünü vardır.ikisinden de memnunum :KK16:

hayır yakmıyor.gözün içine kaçırmamak daha iyi tabi.kaçtığında da aman aman bir acısı olmuyor.rimeli süper temizliyor.ben memnunum.

Bioderma Sensibio H2O 500 ML... nivea , olay , loreal , diadermine hatta lancome yi bile denedim.. biodermadan daha iyi sonuç alabildiğim göz makyaj temizliyecisi bulamadım ya da bana uygun bulamadım diyeyim..2 li paketleri ile indirim zamanı alınırsa sanırım 1 senelik ihtiyacı karşılar :)))

onun dışında makyaj temizliği için sırasıyla:) makyaj temizleme mendilleri , yuz temizleme jeli (ben monteil kullanıyorum) , garnier 3 ü bi arada temizleyici (ki bunu da peeling olarak kullanıyorum ) ve tonik (monteil) ohhh misssss :)

Merhaba

Bioderma eczanelerde mi satılıyor acaba?

ben göz makyaj temizleyicilerini devamlı kullandığımda alerjik bir göz yapısına sahip oldugumdan, hemen kaşıntı , kızarıklık ortaya çıkıyordu. göz doktorumun tavsiyesiyle sebamed makyaj temizleyicisi aldım. güzelce köpürtüp yüzümü öyle yıkıyorum. rimel filan kalmıyor hem cildimi de kurutmuyor.

ben göz makyaj temizleyicilerini devamlı kullandığımda alerjik bir göz yapısına sahip oldugumdan, hemen kaşıntı , kızarıklık ortaya çıkıyordu. göz doktorumun tavsiyesiyle sebamed makyaj temizleyicisi aldım. güzelce köpürtüp yüzümü öyle yıkıyorum. rimel filan kalmıyor hem cildimi de kurutmuyor.

ben eczaneden alıyorum , ama bazı alışveriş sitelerinde kampanyaya giriyor 1 alana 1 bedava olarak...bir dahakini alışveris sitelerinden temin etmeyi düşünüyorum . Eczanede her zaman kampanya olmayabiliyor. :S

çok teşekkürler :)

ben eyeliner ve bol rimel kullandığım için göz makyajımı sağlam temizleyen bi temizleyici lazımdı denedim denedim en son Garnierin yüz ve gözler için olan temizleyicisinde karar kıldım göz için ayrı oln sıvıda değil büyük şişe olan yüz ve gözler yazıyor üstünde en rahat o silip atıyor hiç yakmıyor da . Sonra bebe sabunuyla yıkıyorum en son da gülsuyuyla silip nemlendiricimi sürüyorum oh misler gibi hazırım :21:

eğer sahne makyajı (!) :) kadar yoğun makyaj yoksa bebek şampuanı da gayet iyi temizleyici olabiliyor.

bende aldım , denedim bir kaç seferdir hiç de fena değil.... üstelik gramaj olarak tercih sebebi de olabilir

eğer sahne makyajı (!) :) kadar yoğun makyaj yoksa bebek şampuanı da gayet iyi temizleyici olabiliyor.

bende aldım , denedim bir kaç seferdir hiç de fena değil.... üstelik gramaj olarak tercih sebebi de olabilir

ben de dalin kullanıyorum makyaj temizlemek için. göz doktorları da bebek şampuanlarını öneriyormuş :KK34:

X