Makyaj Ürünleri Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Göz makyajı yarışması oylaması ( gece makyajı )

• Ankete Katılan
    407
  • Anket Kapalı .
Bi daha

yarisma olursa sende katilda bi gorelim makyaj anlayisini
aaa! bıde ben senın burnunu ve yuzunu begenmıştım kendi konunda..sımdı profılıne bakınca hatırladım..hıç yakışmıyor sana bu sıvrı cıkışlar..
makyajları yapan uyelerın ısmı belırtılmemiş,kımseye saygısızlık yapmıyorum..begenmemekte bi secenek..eleştırıye acık olunmalı öyle degıl mi? Ellerine sağlık ama tarzım olan bı makyaj göremedim ben..uzun uzadıya anlatıyorum belki iyiniyetle yazdığımı bu sefer anlıyabılırsın

Cnm ta
Cnm tartismayalim ok ben kavga edelim diye yazmadim sadece insanlarda bi eline saglik bekler o acidan yazdim

Cnm ta
Cnm tartismayalim ok ben kavga edelim diye yazmadim sadece insanlarda bi eline saglik bekler o acidan yazdim

elimize sağlık tabii o kadar uğraştık
ama eğlencesineee ister beğensin ister beğenmesin ne olcek teşekkürler yine deee bizi düşündüğün için kibarlığın için :)

elimize sağlık tabii o kadar uğraştık
ama eğlencesineee ister beğensin ister beğenmesin ne olcek teşekkürler yine deee bizi düşündüğün için kibarlığın için :)
sende mi yarışıyordun..4 ve 9 numaranın kendı doğal halini beğendim..guzel kızlarmış..
6numaranında göz rengını..

işte yıne makyajdan yana yorum yapamıyorum.
annem kuaför ve makyaj uzmanı..oyle doymuşum ki..

elinize sağlık tekrar:)

teşekkürler :)

Kızlar bayıldım gözlere.
Gece makyajı konseptine uygun olan gözler 1-4-5-7-10-11, diğerleri günlük gibi olmuş daha çok.
5 numaranın göz rengine bayıldım bir de 11 numaranın göz yapısı ve rengine;
9 numaralı göz çok hoşuma gitti çok duru ve anlamlı, ama gece makyajı gibi değil tabi ki, çok günlük.
4 numarayı beğendim ben ama sanki biraz daha koyulaştırıp netleştirseydi, tam amacına ulaşırdı.
Ben 1 numara 10 numara ve 11 numara arasında kaldım... bir de 5

Kararım; 5

Bence 10 numarali arkadasin makyaji 10 numara olmus ♥♥♥
Wawww dedirttirecek cinsten ♥♥♥

oda doğru. bu konuda başka fikri olan varmı..
Oky cim ben 5 numara ile 11 numarayı öğreneyim de gerisini açıklamasanız da olur, özellikle 5 numarayı çok merak ettim, yok böyle karizmatik kaç ve göz...
Açıklansa nolur ki yani biz kimin kim olduğunu bilsek nolur ki, oylar gizli olursa hiiiç bir mesele olmaz, yani kimin kime oy verdiği bilinmediği sürece bir mahsuru olmaz.. gibi geliyor bana (diğer yarışmalar için diyorum)

Son düzenleme:
bu arada konuyu hiç okumadım, başka linkten geldim cahilim
kim kimdir bilmiyorum valla, sanırım öğrenmemek en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…