Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Yarışması: Gelin Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bugüne özel yaptığım muhteşem makyajımla katılacaktım yarışmaya, düğünden gelince bir iki düzeltme yaparım demiştim ...o kadar çok oynamışım ki gelir gelmez duşa attım kendimi :KK53:tabi ki resim çekmeyi unuttum:mad: Off yaa bir daha yapamam aynısını tesadüfen güzel olmuştu:oops: Neyse geçmiş olsun bana:KK70:
bence yaparsın. hatta ondan daha güzelini. bekliyorum fotoğrafını:KK66:

2008 di sanırım bir gün ofisteyiz, kargo geldi. Açtık baktık bir Nokia telefon. Kutusunda ama açılmış kurcalanmış telefon. İçinde bir not; sitenizde gördüğüm reklamdan gidip bu telefonu aldım ama telefon arızalı çıktı en kısa sürede zararımın telafisi diye...

yoksa dava edecekmiş siteyi ....
ay koptum :KK70:

Ben de katılacağım ama bugün işim vardı, yarın işim var. Hafta içi de gün ışığını yakalayamam, nasıl yaparım bilemedim:KK43:

kızlar ben taşınıyorum pazartesi günü ev facia her yer koli maleseff ben yokumm bi daha ki yarışmaya artıkkk ama telefondan bakar oylamaya katılırım artıkkkkk katılanlara iyi ilhamlar başarılar :KK15::KK37::KK36:

bu arada inanılmaz sinirlendim. kusura bakmayın ama kimse kimseyi aptal yerine koymasın. bana resim yollayan arkadaş netten aldığın resimleri ben yaptım diye yollarken bunun açığa çıkmayacağınımı düşündün. inan nickini yazardım buraya ama yapmayacağım.

konulardaki üyeleri sadece ben mi göremiyorum, yoksa site uygulamasında değişiklik mi yapıldı yine o_O

bu arada inanılmaz sinirlendim. kusura bakmayın ama kimse kimseyi aptal yerine koymasın. bana resim yollayan arkadaş netten aldığın resimleri ben yaptım diye yollarken bunun açığa çıkmayacağınımı düşündün. inan nickini yazardım buraya ama yapmayacağım.
ohaaaa şaka gibiii açıklamalısın bence okycim kii yapmasınlar böyle saçmalıklar komik yaa :KK70: hatta yolladığı fotoyu koysana mrak ettim :KK70:

X