GÖZ MAKYAJI TEMİZLEYİCİ ÖNERİNİZ ???

fudelya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
502
327
kızlar hangi marka önerirsiniz gözlerim biraz hassas çok uçuk fiyatlı olmayan rimeli kolaylıkla çıkartan bişey olursa çok mutlu olurum :KK70:

göz için loreal çift fazlıyı öneririm :) normal makyaj temizleme suyu, sütü vs gözlerimi çok yaktığı halde loreal çift fazlı makyaj temizleyicisinde öyle bi durum yaşamıyorum. ayrıca ovuşturmadan waterproof rimeli bile çıkarıyor

Neutrogena'nın yüz yıkama ve makyaj temizleyicisini kullanıyorum ben..Benimde çok hassas gözlerim o yüzden pamukla silmiyorum direk yıkıyorum hemen temizliyo ve cildimede iyi geldi..

göz için loreal çift fazlıyı öneririm :) normal makyaj temizleme suyu, sütü vs gözlerimi çok yaktığı halde loreal çift fazlı makyaj temizleyicisinde öyle bi durum yaşamıyorum. ayrıca ovuşturmadan waterproof rimeli bile çıkarıyor
Peki ne kadar canım fiyatı ??? pamukla çıkartıyosun demi yıkamıyosun ?

Ben niveanın bebe yağını kullanıyorum.Cildim çok alerjiktir .Bu bişiy yapmıyo.
yaa bebek ürünleri kimyasal içermediği halde cildime iyi gelmiyo kullandım bebe yağı bi ara memnun kalmadım doktor tavsiyeyle dalin aldım yıkadım gözümü ve yüzümü kepek kepek oldu yüzüm

Neutrogena'nın yüz yıkama ve makyaj temizleyicisini kullanıyorum ben..Benimde çok hassas gözlerim o yüzden pamukla silmiyorum direk yıkıyorum hemen temizliyo ve cildimede iyi geldi..
Sağol canım düşünecem aşırı derecede gözlerim hassas hemen şişiyo kızarıyo neyle temizleyeceimi şaşırdım artık :KK70:

cyrene makyaj temizleme suyunu şiddetle tavsiye ediyorum.hamile olduğum için temiz içerikli makyaj temizleyici ararken buldum.Bir blogger biodermadan bile iyi demişti.hakikaten kullandığım en iyi makyaj temizleyici bir de her makyaj temizleyici gözümü yakar bu hiç yakmıyor.fiyatı da 20 lira civarı lilakutudan almıştım

yaa bebek ürünleri kimyasal içermediği halde cildime iyi gelmiyo kullandım bebe yağı bi ara memnun kalmadım doktor tavsiyeyle dalin aldım yıkadım gözümü ve yüzümü kepek kepek oldu yüzüm
Dalini bende sevmiyorum.bebe yağı sabun diil.

Kantaron yada badem yağını tavsiye ederim.
cyrene makyaj temizleme suyunu şiddetle tavsiye ediyorum.hamile olduğum için temiz içerikli makyaj temizleyici ararken buldum.Bir blogger biodermadan bile iyi demişti.hakikaten kullandığım en iyi makyaj temizleyici bir de her makyaj temizleyici gözümü yakar bu hiç yakmıyor.fiyatı da 20 lira civarı lilakutudan almıştım
Teşekkür ederim :)

Peki ne kadar canım fiyatı ??? pamukla çıkartıyosun demi yıkamıyosun ?

ben indirimle 11 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam çok uçuk bir fiyatı yok ve 1 sene kadar kullanabiliyorsun. göz için yuvarlak makyaj temizleme diskleriyle temizliyorum canım :) iki göze de birer tane yetiyo. eğer waterproof rimel sürmüşsem bikere daha üstünden geçiyorum ama kalıntı kalmasın diye

Göz kendini onarmayan tek organmis,temizlerken bastirirsaniz zamanla çukura kaçarmis göz doktoru demisti

gözlerimle başım dertde yaaa dün ablamın nişanı vardı gece kremle sildim yıkadım bugün balon gibi olmuş şişten açılmıyo gözlerim sanırım doktora gitmem lazım yine :KK43: bişey kullanmadan önce doktora görünmem lazım teşekkür ederim kızlar :KK15:

X