Göz Makyajı göz kalemi mi eyeliner mı kullanıyorsunuz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
göz kalemi yada eye pencıl kullanıyorum eyeliner i kullanmadım düşünmüyorumda kullanmayı gözleri küçük gösteriyor kuaförde yapılan makyajda bile istemiyorum diye tuttrmştum :)

her ikisini de kullanıyorum ama en çok göz kaleminiyerimseniben kalemi dağıtarak buğulu bir görüntü oluşturmak daha çok hoşuma gidiyor

Merhabalar ,
(mesaj sayısı 100 olmadan konu acılamıyormus bu nedenle konuyu buraya yazmak zorundayım.çunku sizlere az da olsa yardımcı olmak istiyorum)
Daha önce bu konudan bahsedildi mi bilmiyorum ancak,bir bayan ingilizce konusarak ve cok guzel bir çekimle göz makyajı agırlıkta olarak makyaj konusunda anlatımlı videolar yüklemiş. Lauren Luke! bu bayanın google'da videolarını arattıgınızda da bulabilirsiniz benim açımdan iyi makyaj dersi oluyor,ögretici.umarım size de yararı olur.

LAUREN LUKE videos olarak aratırsanız bulabilirsiniz. ( link eklemek istedim ancak kabul edilmedi mesaj )

bende likit eyeliner kullanıyorum. ilk başlarda zor tabi ama zamanla alışıyosun hem gözkaleminden daha parlak bi siyahlık veriyor hemde kıyaslanamıcak derecede daha kalıcı. göz kalemi en iyi markada olsa göz altına sürüldüğünde bir müddet sonra akma yapıyo yada göz ucunda toplanıyo filan

bende likit eyeliner kullanıyorum. ilk başlarda zor tabi ama zamanla alışıyosun hem gözkaleminden daha parlak bi siyahlık veriyor hemde kıyaslanamıcak derecede daha kalıcı. göz kalemi en iyi markada olsa göz altına sürüldüğünde bir müddet sonra akma yapıyo yada göz ucunda toplanıyo filan

peki canım eye lineri göz altına nasıl sürüyorsun?
anlatırsan çok makbule geçersin..

ben üstüne eye liner altına kalem kullanıyorum ama altına da eye liner sürebilsem süper olcak..

ben eyeliner kullanmıyorum.hem sevmiyorum hem de çekemiyorum.çok koyu duruyor bence kalem daha hoş duruyor.çok koyu makyajı sevmiyorum

ben golden rose kullanıyorum.memnunum,ama perfect lashes olanını.ucu çok ince hoşuma gidiyor benim

ben göz klemi kullanıyorum
eyeliner çok hoşuma gidio ama kullanamıyorum beceremiyrm sürmeyii:sinifsinif:

simli eyeliner de alcam bir sürü.sadece eyeliner kullanıyorum bu arada ben.cildim yağlı olduğu için kalem akıyo,kötü oluyo ya

ben de flormar eyeliner pen kullanıyorum. bazen üstüne renkli kalem çekiyorum değişiklik olsun diye ama altına hep eyeliner. fırçaya göre sürmesi çok kolay. kalın keçeli kalem ucu gibi düşünebilirsiniz. asla akmıyor ama suyla da çıkmıyor. göz makyajı temizleyicisi kullanmak gerekiyor. fiyatı da uygun 7 tl falandı. üstelik aylardır her gün sürüyorum bitmedi.

ben de flormar eyeliner pen kullanıyorum. bazen üstüne renkli kalem çekiyorum değişiklik olsun diye ama altına hep eyeliner. fırçaya göre sürmesi çok kolay. kalın keçeli kalem ucu gibi düşünebilirsiniz. asla akmıyor ama suyla da çıkmıyor. göz makyajı temizleyicisi kullanmak gerekiyor. fiyatı da uygun 7 tl falandı. üstelik aylardır her gün sürüyorum bitmedi.

bende aynısını kullanıyorum parfümeride kampanya vardı 3.5 liraya aldım..

bn niveanın diplinerını kullanıorum. kalem gibi olan. çok güzel memnunum.

ben loreal eyeliner kullanıorum ve çok canlı bi siyah müthiş yani göz kalemide mutlaka flormar bayanssulusmile

X