Göz Makyajı göz kalemi mi eyeliner mı kullanıyorsunuz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
aslında yapmak istediğimmakyaja göre değişio biras makyaj satafatlı dursun istiosam eyeliner eger sade günlük bi makyaj olcaksa göz kalemi

Likit eyeliner kullanacaksam mutlaka baz olarak gözkalemi kullanırım ikisinin arasında ki tercihte ruh halime veya zaman kısıtlamasına göre değişiyor..Eyeliner i çok düzgün sürmeyi sevdiğim için tabiki dışarı çıkarken zamanımın olduğu vakitlerde tercih ediyorum...

eyeliner kullanıyorum 4 senedir çokta memnunum göze bambaşka bi ifade katıyo

ben de göz kalemini göz üstüme süremem yıllardır eyeliner flormarın kullanırım ve gercekten flormarı bulmakta zor oluyo herkes mi flormar kullanıyo acaba

ben şu sıralar sadece eyeliner kullanıyorm .çünkü tmizlemesi zor olmuyo,yıkarken direk çıkıyo.kalemde çok uğraşıyorm.okul var malum :KK70::lepi:

Siyah eyeliner sürmeden evden çıkmam. kaydirigubbakcemile5
Ayrıca sürmesi hiç zor değil, eliniz alıştıktan sonra hele, gayet rahat.

Ah ah işte o elimizin alışma dönemi tam bir çin işkencesi :bbo:

Son düzenleme:
ya her seferinde şu avondan bi makyaj şeysi almıycam diyorum yine bi eyeliner aldım mor renkli, aman diim sakın almayın gözümde var mı yok mu belli olmuyo çok uçuk bi renk ve gözümü yaktı, 5 kuruş bile vermeye değmez

tek eyeliner kullanamam..önce göz kalemi çekiyorum üzerine simli eyeliner sürüyorum..gayette hoş ve kalıcı oluyor

kızlar bu eyeliner ı beceremiyorsanız ilk olarak pen-eyeliner ı kullanın kalem gibi çekiliyor
ucu ince gayet de güzel ben ilk bunlar başladım yavaş yavaş beceremeye başladım

tavsiye :KK66:

ben de yeni almıştım lorealin eyelinerini sürebiliorm,hem de çok kalıcı sabahtan aşkama kadar ne akıo ne rengi soluo..çok beğendim indirime girerse bi tane daha almayı düşünüormopuyorumnanaktan

ben ilk önce eyeliner çekeceğim yere kalem çekiyorum sonra üstüne eyelinerımı sürüyorum hem düzgün oluyor hemde eyeliner sürmüş oluyorum. yıllardır böyle kullanıyorum çokda memnunum tavsiye ederim.

Tam böyle bişi yazıcakdım kı senın yazını gördüm: )

aynen bende böle sürüyorum çok daha duzgun oluyor..

ayrıca bunu yaptıkdan sonra mutlaka gri mat göz farı sürüyorum üstünden çok hafıf böylece sıyahı çok göze batıcı olmuyor yumuşuyor hoş görünüyor...

ben kendime böle yakıştırıyorum: )

eyelıner ı beceremiyorum ki ...evde dolu va ama beceri yok kaydirigubbakcemile3
kalem ile maçı götürüyorum valla...:smiley-cool:
tmmy senin dediğini deneyim birde ben...:1hug:
makyaj yapma özürlüyüm zaten ...

X