Göz Makyajı göz kalemi mi eyeliner mı kullanıyorsunuz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ilk önce kalemin üstüne eyeliner olarak uygulamaya alışırsanız daha çabuk adapte olursunuz...yani kalemi çekin üstünede taşırmadan eyeliner çekin...yavaş yavaş el alışkanlık kazanıyor...a.s

makyaj yapmayı o kadar seviyorum ki kendime yıllardır yapıorum eyeliner sız makyaj yapmam gözümde buna müsait zaten kaydirigubbakcemile3o yetmio arkadaşlarıma bile çekiyorum eyelınerı.

gözlerim çok büyük olmadığı için : (( her ikisinide kullanıyorum yada bazen kalem yerine siyah far kullanıyorum(ince hat halinde)..
eyeliner kullanmakta zorlanan arkadaşlaaaar eyeliner pen kullanın çok daha pratik hem bulaşmıyor hemde eyelinere daha kısa sürede adapte olursunuz..

ben eyeliner kullanıyorum
flor mar marka
en iyisi bu ben elimi buna alıştırdım vede çok ucuz:)

genelde makyaj yapmıyorum ama yaptığım zamanda gözlerimin altına kalem çekerim. gözlerimin üstünede far sürerim.

kızlar bu eyeliner yada diplner gözleri büyük mü gösteriyo yaa..kafamçokkarıştıbenim gözlerim iri zaten birde ben kopkoyu siyah istiyorum hangi marka önerirsiniz birde göz altına yada içine çekiliyomu ayy çok sordum ama kusura bkmayınlaelaelaelaelae

sürmesi cok zor bi de 2 çeşit eyeliner var.. bi keçe kalem gibi olan.. bi de fırçalı olan. hgisinden kullanıyosunuz siz

Ben gözkapağımın üstüne göz kalemi kullanıyorum. Eyeliner'ın çok yapay duracağını düşünüyorum. Çünkü kullananlar hiç doğal gelmiyor bana. Göz kalemi daha doğal sanki.

Ben dipliner kullanıyorum yıllardır ucu kalem gibi sert daha rahat sürünüyor. Eyeliner fırçalı olduğu için zor sürülüyor.

ben kalem kullanıyorum. eyelinerdan daha kolay geliyor, eğer kalemin daha parlak ve canlı görünmesini istiyorsanız ucunu iyice açtıktan sonra, ocakta birkaç saniye ısıtırsanız, yumuşar ve daha kolay sürülür!

Ben yıllardır göz kalemi kullandım ama hep aktı o yüzden şimdilerde favorim eyeliner bütün gün aynı kalıyor süper valla

ben göz kalemiyle başladım, alışınca likid eyeliner a geçtim ( ucu keçeli kalem gibi olanlardan )
çok da memnunuma.s

Ben de acılıp kapanabilen göz kalemi kullanabiliyorum ince ucu sayesinde hem göz üstüne istediğin incelikte sürebiliyorsun hemde gz altına uygulayabiliyorsun eyelineri hiç sevmem ıslak oldugu ve daha sonra kurumaya basladıgı için gözümün üstünde gerginlik hissi veriyor. makyajı temizlerkende eyelineri cıkarmak cok zor. sürmeside bir okadar zahmetli eğer bi yere kacırırsan sadece orayı temizlemeye calısırken her yere dagılıp makyajını tekrar temiszleyip yapmak zorunda kalıyorsun.

mrb bende aranıza yeni katıldım sayılır benim bi sorum olacak ben göz kalemimi gözlerimin altına sürüyorum ve çok çabuk akıyor göz altlarım simsiyah oluyor hiç eyeliner kullanmayı denemedim eğer kullanırsam eyeliner göz altına çekilebiliyor mu ben sadece göz üstü biliyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

ben zaten makyajı zor öğrendim
eyeliner çekmeyi biraz daha zor öğrenirim heralde
ama en kısa zamnada alıp denemek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…