Makyaj Ürünleri Göz içine kullandığınız beyaz-ten rengi göz kalemi markaları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mac in göz kalemleri harika sabitlenp kalıo gözünüzde deneyin derim biraz pahalı ama bi aydada bitmio heraldekaydirigubbakcemile3

Ya bayanlar siz bu beyaz kalemi nasıl kullanıyorsunuz? Ben de kullanıyorum ama çok çiğ duruyor. Kendi göz akımı sarıymış gibi gösteriyor. Acaba sedefli beyaz mı almak lazım ben çok mu beyaz aldım ne..? CADIARZU

canım hangi markanın kaç numarasını almştında öyle durdu?

[SIZE="2"][B][COLOR="Magenta"]Bende Max Factor Kohl Kajal 090 Natural Glaze ve Marie Christine Indian Kajal 18kullaniyorum, ikiside ayni renk ve ayni kalicilikta bence, ikisinide tavsiye üzerine aldim kaliciligida bir kac saat, sonradan hep cantamda bir tane bulunduruyorum onla birdaha sürüyorum gerekirse, gercekten uykulu ifadeyi gözlerden aliyor : )

canım marie christine i nerelerde bulabilirz?

ten rengi dedim her yere sordum yüzüme bön bön bakıp ten rengini nie sürcenki zaten orası ten rengi diyip çiğ beyaz kalem vermeye kalktılar hepakannehir en son girdiğim kozmetikçi açık mavi verdi byaa açık cecile 15 yazıo diğer ucu süngerli ama o da gözn o içine çekilmio hiç sürülmüo gözükmüo,kirpik dibine sürülüyo sdce oof:1no2:

ben flormarın almıştım ama gözden hemen akıp gidio beyaz pekl kalıcı deil sanırım. çok ta güzel duruyo duru bi makyajla yani rimel fondoten allık açık renk parlatıcı ve beyaz kalem yüze harika gidio hele birde açık renkliyseniz :KK70: bende asansörlüde vardı dediğim gibi çabuk akıo

flormar beyaz var bende kireç gibi değil ama çok da kalıcı değil ben çok memnunum gözleri büyük gösteriyo

Ben yeni pupa marka pırıltılı krem rengi göz kalemi aldım..Ama beyaz almalıydım,denemden almış oldum.Kremi kendi tenimde beğenmedim,oldukça beyaz tenli olduğum için gitmedi..Ama kremsi yapıda olduğundan sürümü kolaydı.Bu markada beyaz yok,bana yine böyle kaliteli marka beyaz önerileriniz olur mu arkadaşlar?Pupa göz kalemini cosdatabase'de araştırmıştım,temiz ,sağlıklı çıkmıştı.

20 tl verdim ya;biriyle takas mı yapsak,gittigidiyorda satsam mı napsam,hiç denemedim de satışı?Ne yapabilirim?Birkez kullandım denemek için,kullanmıyorum belki elden çıkarırım diye.

Son düzenleme:
ben chanel beyaz kullanıyorum çok memnunum böyle fosforlu gibi bir beyaz değil bağırmıyor çok doğal duruyor. tavsiye ederim :)

X