Göz Çevresi Bakımı Göz çevresi

Wings06

mirim
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
4.029
4.400
Bu cizgilere bakim yaptıkça daha kotu bir hale geldi uykusuz ve stresli bir hayatım var üç ayın içinde bunlar oldu ve yayildi çözüm bulamıyorum 29 yaşında dolgu botoks mantiksz geliyor napiyim ve diğerinde hiç yok

Eklentiler

• IMG_20220216_142846.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 102
Gözaltı Işık dolgusu yaptirabilirsin. Zaten gençler yaptırıyor öyle şeyleri genelde. Biraz daha yaşlanınca ya da derinlesmis kırışıklarda yapsalar da tutmuyor ne Botox ne dolgu

Stresde önemli bir etken ama bence en önemlisi uykusuzluktan oluyor diye düşünüyorum.
Vede yine en az 3 ay boyunca uykunu almış olursan bu sorununun geçeceğini düşünüyorum

Gözaltı Işık dolgusu yaptirabilirsin. Zaten gençler yaptırıyor öyle şeyleri genelde. Biraz daha yaşlanınca ya da derinlesmis kırışıklarda yapsalar da tutmuyor ne Botox ne dolgu
Işık dolgusu evet ama göz altına botox yapılmıyor diye duymuştum

Işık dolgusu evet ama göz altına botox yapılmıyor diye duymuştum
Yok onu 'zaten dolgu Botox gençken yapılır' anlamında dedim. Daha yeni arkadaşım (35 yaşında) Botox yaptırdı, 'bu kırışıklık artık yerlesmis, çok fazla tutmayabilir' diye uyardi yapan uzman

Yok onu 'zaten dolgu Botox gençken yapılır' anlamında dedim. Daha yeni arkadaşım (35 yaşında) Botox yaptırdı, 'bu kırışıklık artık yerlesmis, çok fazla tutmayabilir' diye uyardi yapan uzman
Tuhaf çünkü benim duyduğuma göre yaş farketmeksizin göz altına botox yapılmıyormuş.
Sonuç çok kötü olurmuş yoksa.
Zaten botox yapan doktorlara dikkat ettiğim kadarıyla kimse yapmıyor göz altına botox ama ışık dolgusu yapıyorlar

Sanriim yanlış anlaşıldım.
Şu ikisi iki ayrı cümle.
Gözaltı Işık dolgusu yaptirabilirsin

Zaten gençler yaptırıyor öyle şeyleri genelde. Biraz daha yaşlanınca ya da derinlesmis kırışıklarda yapsalar da tutmuyor ne Botox ne dolgu
Yani demişsin ya ilk mesajında,bu yaşımda mantıksız geliyor diye. İkinci cümleyi o yüzden yazdım, aslında doğru olan bu yaşında yapmak botoxlari vs. Çünkü ilerleyen zamanda karışıklık yerleşince yapsan da tutmuyor diye

Ben anladım ne demek istedigini ama benim demek istedigim,
>>> Sadece göz altına botox yapılmıyor

Gittim konuştum hiç gerek yok önemli bir şey değil dedi bir cc den bile az botoks uyguladi minik bir nokta daha iyi evet. İnce cisgilerde dolgu fayda etmiyormus daha çok torbalara yapılırmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…