Göz Çevresi Bakımı Göz çevresi kırışıklıkları için tavsiye edeceğiniz bi krem yada maske var mı?

Ben her gece yatmadan önce buğday özü yağı kullanıyorum krem niyetine. Hafif hafif masaj yaparak uyguluyorum. 30 u geçeli çok oldu ama allah nazardan saklasın sadece güldüğümde hafif kırışıklık oluyor göz çevremde. Tavsiye ederim.

selam gatada yapılan özel bir cilt kremi var kırışıklıklar ve porselen bir cilt için.Bilgisi olan varsa
yada kullanan biri bilgi, verebilir mi?

30 yaş kabusu bende de başlıyor sanki. Ben ki yüzüme elma, armut, salatalık kabukları, mandalina, gül suları süren bir insan olarak. 2 ay öncesinde bir krem tester'ı getirdi arkadaşım, klinik çalışmalarını, içerik detaylarını da anlattı. Araştırdım, hepsi doğal, La prairie yada Estee Lauder'dan çok daha kaliteli, annemden dolayı bu kremlerin içini, etkisini biliyorum. Hemen anneme denettim, onun çok derin kırışıklıkları var. 15 gün içerisinde, kaz ayağı, mor halkalar, göz altı çizgileri gözle görülür şekilde azalmaya başladı. Annecim, canım o kadar beğenmişki, baktım tatilde yanından ayırmıyor, teyzemlere de uyguluyor, anlatıyor. Krem anında germe etkili ya, canım ya mutlu. Yoğun çalıştığım bir akşam bende gece yatarken uyguladım ve sabah göz çukurlarım uykusuzluğa rağmen koyu değildi. Sabah tekrar sürdüm. Sabah akşam artık kullanıyorum. Resmen kaz ayaklarım o kadar gülmeme rağmen çok az oluşuyor. SPF etkisi de var ve göz çevrem bu sıcaklara rağmen oldukça nemli. İsmini tam hatırlamıyorum ama Türk bir firmaya ait. Kesinlikle tavsiye ederim.
canım adı neydi kremin gerçekten ihtiyacım var :110::KK9:

X