Goygoy time

Günaydın datlu bağyanlar :KK53:
Valla gece dogru duzgun uyuyamadım oglanla sabahta babası yanıma atıp ıse gıtmıs tırmık ıcınde uyandım sımdı:KK62: nörüyonuz:deli:

Denedim 😂 her hurafenin altında yatan mantıklı birsey vardır. Sadece eskiden insanlar bunları anlatarak öğretmek yerine korkutmayi seçmişler. Burada da vajinal doğum yapan kadını korumak istenmiştir. Malum evlilikte bile tecavüz olayları aslında çok. Geçmişte bu çirkin olayı daha çok yaşadıklarına eminim kadınların.

Denedim 😂 her hurafenin altında yatan mantıklı birsey vardır. Sadece eskiden insanlar bunları anlatarak öğretmek yerine korkutmayi seçmişler. Burada da vajinal doğum yapan kadını korumak istenmiştir. Malum evlilikte bile tecavüz olayları aslında çok. Geçmişte bu çirkin olayı daha çok yaşadıklarına eminim kadınların.
ama lohusa kadınla ilgili al basmalar bilmem neler dinde de doğrulanmış. ben hafiften bir tırsarım valla🤤

kız ancoşla kaşık atan sen değil miydin ? hele seni çok merak ettim ben bi fotoğrafını yaptşırsana özelden

Kasik atmak ne ya ilk defa duyuyorum, ancosun kücüklük haline benziyorum kücüklük fotograflarimiz neredeyse ayni ama kadin estetikle bambaska oldu ben eski sürümüyüm onun :KK69:

X