Goygoy time

Benımkı de tosurduyor yanımda. Ne guzel sabah kalkıp ısıne gıdecek ve bebeyle ben ugrascam:KK42::KK62:
benimkiler hastalanmis yani 4 de ne yazikki gelmis bana sen hasta etmiisin diyor tamam diyorum dur diyorum sus diyorum anlamiyor laftan gelip biseye yardim etmezler ama her seyede mualefet olurlar

Yooovv dostum benim ki hak ediyor ya yazik oyle dime 😂😂😂 bazen sinir ediyor beni evet baggzen onu bogasim gelebiliyor ama hakediyor 😂😂😂
Adam güzelim diye özel olarak seçmiş acik acik soyledi ne yapayim. 🤪🤪🤪
Dunya iyisi olsam ama guzel olmasam evlenmezmiş 🙄
Aa aaa:eek::KK30:

benimkiler hastalanmis yani 4 de ne yazikki gelmis bana sen hasta etmiisin diyor tamam diyorum dur diyorum sus diyorum anlamiyor laftan gelip biseye yardim etmezler ama her seyede mualefet olurlar
Yok benımkı edıyor ya sımdı hakkını yemeyeyım. Ama sureklı eve bırılerını toplayıp getırme huyu var. Uyuz oluyorum surprızlı seylerıne.

Yooovv dostum benim ki hak ediyor ya yazik oyle dime 😂😂😂 bazen sinir ediyor beni evet baggzen onu bogasim gelebiliyor ama hakediyor 😂😂😂
Adam güzelim diye özel olarak seçmiş acik acik soyledi ne yapayim. 🤪🤪🤪
Dunya iyisi olsam ama guzel olmasam evlenmezmiş 🙄
bak bak:) masllah sana o zaman allah bozmasin suan beni o kadr kizdir ki bitun yaptigi herseyi unutrdu iyi olan herseyi

Yalniz eşin de baya iyimiş he bibi.
Benim esim baya gorsellikci bisey 😂😂😂
Evde makyaj pek yapmiyorum ama makyaji tamamen hayatimdan cikartmadim hiç o rimel surulecek en azindan😂
Ya düşün kendi su gibi uşaktı ben 5 yaşta buyüğüm ondan 🤣 hiç görselci degildir 😍 ameliyat olucam giyinmişim götürcekler hala kacalım hadi gidelim diyordu birşey olucak bana diye :KK70:
Ki kendiside süslü giyinmeyi süslenmeyi seven bi adamdır bana nasıl aşık oldu bilmiyom :KK53:

Ya düşün kendi su gibi uşaktı ben 5 yaşta buyüğüm ondan 🤣 hiç görselci degildir 😍 ameliyat olucam giyinmişim götürcekler hala kacalım hadi gidelim diyordu birşey olucak bana diye :KK70:
Ki kendiside süslü giyinmeyi süslenmeyi seven bi adamdır bana nasıl aşık oldu bilmiyom :KK53:

Ya ne kadar ilginc. Benim ki bana guzel olmasan evlenmezdim dedi ya 😬

Ya ne kadar ilginc. Benim ki bana guzel olmasan evlenmezdim dedi ya 😬
Benimkinin gözleri bozuk bazen espri yaparız bi gün işte ailesinin yanında da iyi göremiyor ondan beni seçti falan dedim ben, oda ben onu gönül gözümle gördüm dedi ağzını ısırdığım 😍
Tanıstığımızda 77 kilo 20 yaşında erik gibi kütür kütürdü :KK70:

Benimkinin gözleri bozuk bazen espri yaparız bi gün işte ailesinin yanında da iyi göremiyor ondan beni seçti falan dedim ben, oda ben onu gönül gözümle gördüm dedi ağzını ısırdığım 😍

Gonul gozu işleri zor ya, eşime soyluyorum ama bende de bazi gorsel takintilar mevcut 😬😬😬
Ozellikle boy cok onemli 😁😁
Benim kuzen yeni evlenmisti goruntulu arama yaptik birgun baktim sabahin korunde saten gecelik saclar maşalı😂😂😂😂😂 bekarken de süslüydü zaten o ayri ama sabahin köründe ben bile maşa yapmam evde 😂😂

Gonul gozu işleri zor ya, eşime soyluyorum ama bende de bazi gorsel takintilar mevcut 😬😬😬
Ozellikle boy cok onemli 😁😁
Benim kuzen yeni evlenmisti goruntulu arama yaptik birgun baktim sabahin korunde saten gecelik saclar maşalı😂😂😂😂😂 bekarken de süslüydü zaten o ayri ama sabahin köründe ben bile maşa yapmam evde 😂😂
Özel mesaj gonder bana kapalı 😒

Oha benımkıde benım ıcın aynen boyle dıyordu hala dıyor mu uyandırıp soracam :KK70: 31 yasımdan sen sorumlusun pislik dicem ona:KK53:

X