Kontakt Lens görüntü biraz ürkütücü ama bu lens rengi ne kızlar ??

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
bence beyaz tenlilerde we taşıyabilen esmerlerde süper durur bu renk...
taclar-009.jpg

Son düzenleme:
bu yemekteyize katılan kız diilmi
evi baştan aşağı bembeyaz olan?

sanki elegance gibi duruyor. öyle ise yapay bir lenstir ama benim avori lenlerimdendir.

yemekteyiz funda bu kadın.bana da elegance gibi geldi ama güzel lens gerçi bu kadına yakışmamış lensim die bağırıo

fundanın gözlerinde mana kalmamış iğrenç durmuş bence. resmen bağırıyoo lensim diye

ya ben makyajsız fotolarını da buldum onda bariz açık yeşil makyajla değişmiş lensin rengi

n1502305310_30243578_212794.jpg

hawuzda bile lensli acaba bişe olmuo mu lenslerine mikrop felan kapmıo mu???

Son düzenleme:
lens oldugu cok belli ya kızda çok çirkin bu arada

ya o nasıl bir makyaj tarzıdır ürktüm doğrusu bence lens de takmamalı çok yapay duruo,bu kadını gördükçe lens takasım gelmio wallaha ama renk seçimleri başarılı fakat hiç ama hiç yakışmamış

suyun içinde gözlerinizi açmazsanız hiçbişy olmaz. ben lenssiz kör gibi olduğum için mümkün değil çıplak gözle giremem suya. komik bir anım var hatta. bir keresinde lenslerimi çıkartarak plaja gittim. dalıcam ve doya doya kullanıcam denizi dedim güya . ama kıyıda otururken kimseyi seçemediğim için kendi çocuğumuda seçemedim tabi çocukların arasından :). denize doğru koşarak giden başka bir kızı kendi kızım sanarak deli gibi koşmaya başladım.kızım nereye annee fiye seslenince farkettim ama çok utanmıştım. dahada töbe ettim lenssiz gitmeye.

suyun içinde gözlerinizi açmazsanız hiçbişy olmaz. ben lenssiz kör gibi olduğum için mümkün değil çıplak gözle giremem suya. komik bir anım var hatta. bir keresinde lenslerimi çıkartarak plaja gittim. dalıcam ve doya doya kullanıcam denizi dedim güya . ama kıyıda otururken kimseyi seçemediğim için kendi çocuğumuda seçemedim tabi çocukların arasından :). denize doğru koşarak giden başka bir kızı kendi kızım sanarak deli gibi koşmaya başladım.kızım nereye annee fiye seslenince farkettim ama çok utanmıştım. dahada töbe ettim lenssiz gitmeye.

hehe:)çok tatlısın cnm çok güldüm..
bnm de gözlerim bozuk lenssiz önümü bile göremem ben de bi daha lensle gireym o zmn ben korkuodum enfeksiyon kaparım die

X