Görümcemle tartıştım

Kusura bakmayın ama siz burada görümce ile konu açıp dedikodusunu yapabiliyorsanız (dul, kocanız para vermiş, alışveriş yapmışsınız, her yere sizinle geliyormuş) oda sizin kardeşinizin dedikodusunu yapar. Bu yüzden telefon karıştırmak ve kavga çıkarmak çok hatalı bir tavır. Anlaşamıyorsanız uzak durun, bir görümcenin telefonuna dadanmak eksikti o da oldu.

Ayrıca siz de kardeşinizle görümce dedikodusu yapıyorsunuz itiraf edin. Amaç olay çıkarıp uzak tutmak 🙄 dedikodu bahane, kavga şahane.

Görümce benim kardeşlerimin dedikodusunu yapmış ben bunu yakaladım. Telefonunda gördüm. Diğer Görümcem benim kardeşlerimin sevgilisiyle olan resimlerini atmış bunlarda dalga geçirmesine konuşmuş. Bende ilk eşime söyledim. Bu hanfendi sinirlendi bana bağırıp çağırdı sen benim tlf nasıl karıştırırsan diye. Bende dedim sende benim dedikodumu yapma dedim . Bana soytarı dedi. Bu Olayda kaynana kayınpeder vardı kim haklı. Şimdide eşi diyor annemi aramıyorsun bilmem ne. Bende ağzının payını verdim susmadın
Sen hiç kardeslerinle yada başkası ile onların dedikodusunu yapmaz mısın?

Biri benim telefonumu karıştırsa o telefonu yediririm ona. Hepimiz dedikodu yapıyoruz. Sizi görümcenize göre daha masum gösteren kısım henüz yakalanmamış olmanız. Nasıl gözünüz dönmüşse millet evdeyken kadının telefonunu alıp karıştırabiliyorsunuz. Hazır elinize almışken Google’a girip oral seks nedir, onu da aratsaydınız bi. 😁

Masanın üzerindeydi açıklaması benim tlf niye karıştırdın belki benim sevgilim var dedi bende deeikodumu yapma dedim.
Masanın üzerinde olunca karıştırmak doğru mu yani!
Tamam onun yaptığı da yanlış ama sen tamamen haksız konumdasin şu an. Sakin olup arana mesafe koyman daha doğru olurdu.

X