Görümcemi çok severdim whatsaptan o mesaj gelene kadar..

Niye tamam diyorsunuz ki?
Bu konularla ilgili konusmayi sevmem bir daha acmazsaniz sevinirim yazamadin mi?
Valla he. Kadın konu sahibine ilk gece ne yapacağını söylerken çekinmiyor, ama konu sahibi cevabını vermekten çekiniyor. Oysaki top tam ayağına gelmiş. Tam yeriymiş aslında sınırları belirlemenin. Eğer gerekli tepkiyi verseydi, bundan sonra çok rahat edebilirdi. Bugün yatak odasına dalan, yarın nerelere burnunu sokmaz ki. Önünü kesmiş olurdu işte.

Tamamda onamı kalmış anam var kuzenlerim evlenen arkadaslarım var beniö kendi büyüklerim var bende magaradan çıkıp evlenmiyorum yani
Sorunda bu işte. Mağarada yaşamıyorsanız kimsenin önerisine ihtiyacınız olmamalı. Sizin derdiniz mahremiyet olsaydı kim söylerse söylesin kızardınız.

Aynısını düşündüm valla. Banane eski konularından, hayır genel hayatı abartı olsa bile bu konuda abartmamış gayet haklı. Ne münasebet Ben olsam sağlam tepki gösterirdim bir daha mesaj atarken 2 kez düşünürdü.

Ben konuların gerçekliğine inanmıyorum. O yüzden yorum da yapmıyorum şimdilik.
Konular içinde gördüğüm de, minik minik polemiklerin yaşanabilecek olduğu. Aradan gidiyor.

Bakalım, yönetim bi baksın.

Sorunda bu işte. Mağarada yaşamıyorsanız kimsenin önerisine ihtiyacınız olmamalı. Sizin derdiniz mahremiyet olsaydı kim söylerse söylesin kızardınız.
Kızıp kızmayacagım kişiye göre değişir. Mesela evli bir arkadasım söylediğinde anlayışla karsılarken görümcem söylediğinde donup kalabilirim evet. Çünkü o arkadasım kankam değil
He yeri gelsin tabiki sınırı aşarsa arkafasımada kızarım o ayrı
ayrıca herşeyin bir uslubu vardır konusurken laf lafı açar namszdan bahsedersin anlarımda tak diye durup dururken kuran sayfası atmakta neyin kafası cahile anlatır gibi siz neden beni bu derece haksız bukdunuz

Tamam demek yerine keşke bu tarz konuların veya mahrem konuların konuşulmasını tercih etmiyorum gibi bir cevap verseydiniz. En azından bir tavır olduğunu görür bir daha böyle bir konuda siz sormadan herhangi bir şey demeye çekinirdi.
Kötü bir niyet olmasa da yaptığı davranışı abes buldum. Ne gerek var yani.
Çok istiyorsa gitsin kardeşine anlatsın

Eski konularınızı okuyunca görümce dahil eş ailesine yükselmeye bahane arıyormuşsunuz gibi geliyorda ondan. Mahrem şeylerin alakasız kişiler tarafından sohbet konusu yapılması benide rahatsız ederdi o konuda haklısınız ama donup kalacak bir şey yok kadının gönderdiğinde. Rahatsızlığınızı belli edin donup kalacağınıza dedik size.

olay sanki çok normal bir şeymiş gibi kadının donup kaldım demesine takılmışsınız orda
çok da şoklara girip fenalaşıp donup kalıp utanmasa bir de bayıl istersen ferihaya bağlayacak bir konu mu var ortada? Cinsel hayatımız da bize kalsın der geçersin yani hatta güler dalgasını yaparım ben. İlla muhalefet olmak için ütopik ütopik konuşuyosunuz

Bir bakıuorsunuz kuran sayfası bence siz olsaydınz sizde şaşırırdınız ben tamam dedimde şiödiki aklım olsa daha farklı şeylsr derdim geçti artık hadsizliğe hiç gelemem

Tamamda onamı kalmış anam var kuzenlerim evlenen arkadaslarım var beniö kendi büyüklerim var bende magaradan çıkıp evlenmiyorum yani
Eğer mevzu namaz olmasaydı derdim ki evet haklısın ne münasebet ona mı kaldi ama belli ki derdi ibadeti hatırlatmaktı bence bazı şeyleri birbirinden ayırmayı öğren...ilk gece deyince aklına sadece full sevişmek gelmesin

Bir bakıuorsunuz kuran sayfası bence siz olsaydınz sizde şaşırırdınız ben tamam dedimde şiödiki aklım olsa daha farklı şeylsr derdim geçti artık hadsizliğe hiç gelemem
Sizde alakanız olmayan bir düğüne davet edilmediğiniz için arıza çıkarma haddini kendinizde buluyorsunuz ama görümcenizin yaptığı hoş değil onda hemfikiriz zaten. Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri sizde başkasına yapmayın.

Allah aşkına ilk geceyi düşünmek görümce kişisine mi kaldı ister namaz olsun ister sevişmek garketmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…