Görümcemi çok severdim whatsaptan o mesaj gelene kadar..

hepiyiolacagim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
123
98
26
nişanlıyım 3 ay sonra düğünüm var nişanlımın ablasını çok severdim. Taaaki o mesaj gelene kdar. Bir gün whatsaptan baktım mesaj
Bana kuran sayfası atmış sayfada ilk gece eşlerin yapması gereken namazlar vs yazıyor.
Birde altına yazmış x'cim ilk gecenizde bunları yaparsınız diye
Dondum kaldım
Sadece tamam demekle yetinebildim
sanane be kadın
Kötü niyetli oldugunu düşünmüyorum ama sogudum eskisi gibi arayıp sormuyorum hatta hiç aramıyorum ama birazda abarttıgımı düşünüyorum
Ama sınır koymam gerektiğinide düşünüyorum off kafam karısık nasıl davranıcam bilmiyorum

Offf donup kalacak ne var bunda böyle mahrem konuların konuşulmasını doğru bulmuyorum deyin olsun bitsin.

Eski örf adetlere bağlı kişiler galiba. Bu durumda sizin yapabileceğiniz pek bir şey yok sanırım yol göstermek istiyor da olabilir ama yine karışmaları abes olmuş.

şaaak diye bi d*ldo fototu çakamadın mı o an
Buna mı dondun kaldın soğudun allah aşkına bahane arıyosun görümce moduna girmeye

Ee nişanlının böyle bir ailesi olduğunu bilmiyor muydun ki? Sürpriz olmamalıydı bence.

Neyi nasıl yapacağımızı biz biliriz x abla bir daha böyle şeyler atmasan seviniriz teşekkürler, yazsaydınız tepkinizi göstermiş olurdunuz. Tamam demişsiniz yani artık yapacak birşey yok.
Enişteyle gelip uygulamalı gösterirsiniz yazacaktım geri dçnüşü olmayan bir yola girmek iatemedim o yizden sadece tamam diyebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…