Görümce sorunsalı

Ben siteyi yeni kullanıyorum bilmemiş olabilirim demi ?
İki konunuzdada aynı şey konuşuluyor 😄
Görümceniz böyle biriyse neden muhattap oluyorsunuz ki yada eşinizi araya sokmak yerine kendiniz neden konuşmuyosunuz. Size densizlik yaptığı zaman ağzının payını verin özellikle çocuk konusunda

İki konunuzdada aynı şey konuşuluyor 😄
Görümceniz böyle biriyse neden muhattap oluyorsunuz ki yada eşinizi araya sokmak yerine kendiniz neden konuşmuyosunuz. Size densizlik yaptığı zaman ağzının payını verin özellikle çocuk konusunda
Ben terbiyesiz biri değilim aynen ağzının payını vereyim 365 gün konuşsun demi 😂

Sitedeki kadınlara her üyeliğinde sövüp sövüp niye tekrar üyelik alıp geliyorsun? İnsanda azcık gurur olur o kadar sövdüğü yere tekrar gelmez.
Sitedeki kadınlara her üyeliğinde sövüp sövüp niye tekrar üyelik alıp geliyorsun? İnsanda azcık gurur olur o kadar sövdüğü yere tekrar gelmez

konuyu tam bilemem fakat sorun sizde gibi. Aranizdaki samimiyete dayanarak demis olabilir:) engellenecek kadar kotu bisey degil bence..
gercekten kadinlarin yaslari ilerledikce cocuk olmasi zorlasiyor sizin iyiliginiz icin de demis olabilir.

Eklentiler

• 1000033230.jpg
    1000033230.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 11
Bir görümcem var tripli her şeye nazlanan bilmiyorum annesiz büyüdüğü için üzüldüm açıkçası ama önceden çok iyiydik sürekli arardık birbirimizi laf arasında senin yaşın geçmiş sen bir tane doğur demesin bende şarteller attı bir şey diyemedim eşime söyledim gitmiş o da azar vermiş bu da babasonu arayıp eşimin benim doldurduğumu söylemiş öyle bir şey asla yapmadım kayınbabam beni aradı benim kızım hastanede yattı 1 yıl lütfen alttan al diye bende suçluluk duygusu oluştu tabi sonradan olanlar netliğe kavuşunca babası neden tartıştığımızı anlayınca yine suçsuz olduğumu anladılar hatır ben anlamıyorum ben bu kıza bir sürü iyilik yaptım kendi kızına elbise aldım kendisine de aynı şekilde sırf durumları yok diye ama bu kız sürekli ortalık karıştırma derdinde laf getirip laf götüreyim şu an zaten engelledim her yerden ama kardeşi nereye kadar sürecek bilmiyorum 😕
Siz de ortalık karıştırmışsınız..yüzüne diyecektiniz madem o kadar iyisiniz

X