gönüllerimizdeki dileklerimiz için 41 şahmeran duası okuyalım

gelpisipisi yarın da okumazsa listeden çıkarıyorum

arkadaş lar bana dua okuyan okumayan herkese çok teşekür ederim . tüm dularınız hak katında kabul olsun hakkınızı helal edin

ŞUAN TOPLAM :40
canım bugun sıra bende ya benim dilegimi belirteyim:
Dilegim:Adım Ebru soyadım Özcan bu arada sevdigim cocuk yani Serdar soyadı Çetin Yani dilegim su canım Serdar Çetin'in Ebru Özcan'ı yani beni benim gibi sevmesi ve onunla mutlu hayırlı bir yuva kurmak canım soyadı verdim kusura bakma dualarım kesin kabul olsun diye her yolu deniyorum artık :)

........synulox arkadaşımızın okuması başladı ALLAH GÖNLÜNDEKİ DİLEĞİNİ HAYIRLISIYLA TEZ ZAMANDA GERÇEKLEŞİR İNŞ amin......

1.
aaynaa----------->4
2.
synulox---------->5
3.
jun_jandi-------->4
4.damla_22-------->5
5. mlkem------------>4
6.tubatesbih-------->4
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->4
9.umutlu78---------->6
10.redvelvetcake----->4
11.suleeeem---------->4

toplam:44 arkadaşımızın okuması bitti Rabbim gönlündekini hayırlı ve tez zamanda nasip eder inşallah hayırlısı

........arkadaşımız jun_handi nin okuması başladı dileği:Adım Ebru soyadım Özcan bu arada sevdigim cocuk yani Serdar soyadı Çetin Yani dilegim su canım Serdar Çetin'in Ebru Özcan'ı yani beni benim gibi sevmesi ve onunla mutlu hayırlı bir yuva kurmak canım soyadı verdim kusura bakma dualarım kesin kabul olsun diye her yolu deniyorum artık :)

1.
aaynaa----------->
2.
synulox---------->
3.
jun_jandi-------->
4.damla_22-------->

5. mlkem------------>
6.tubatesbih-------->
7.gelpisipisiiii------>
8. nara87------------->
9.umutlu78---------->
10.redvelvetcake----->
11.suleeeem---------->

yeni liste başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…