gönüllerimizdeki dileklerimiz için 41 şahmeran duası okuyalım

Hoşbuldum canım birde bişey sorucam ilk kez toplu olarak duaya katılıyorum ben akşam 7 8'e kadar çalışıyorum duayı akşam okuma gibi bir imkanım var mı acaba ille ikindi de okunması şart mı
yok canım akşam okursun bana haberedersin ne zaman müsait olursan önemli olan niyet ve düzenli okuman

ALLAH(C.C) HER DAİM BİZİ DUYUYOR ONUN İÇİN ZAMAN KAVRAMI YOK BENCE KİM NE ZAMAN MÜSAİT OLURSA O ZAMAN OKUR BENİM RİCAM HAKKIMIZ GEÇMESİN BİRBİRİMİZE DÜZENLİ OKUYALIM

okurum tabi Allah dileklerimizi kabul eder inşallah
AMİN CANIM CÜMLEMİZİN DİĞER DUA TOPİĞİMİZDE MEMNUN KALAN ARKADAŞLARIMIZ OLDU DÜNYA DUA ÜZERİNE HER ŞEY DUA İLE OLUŞTU BİZİM DUA ETMEYE İHTİYACIMIZ ÇOK ALLAHIN BİZİM DUALARIMIZA İHTİYACI YOK BİZ KENDİMİZE YARARIMIZ OLSUN DİYE OKUYORUZ YETER Kİ RABBİM DUALARIMIZI DUYSUN KABUL EDER İNŞAALLAH HAYIRLISIYLA AMİN

İnşallah canım ben ne zaman dua ettiysem şükür rabbim kabul etti ben inanıyorum bu isteğimde gerçekleşecek. Allah tüm el açanların duasını boş çevirmesin inşallah. Senin dileğin nedir acaba canım

KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ LİSTEMİZİ OLUŞTURUYORUZ KATILMAK İSTEYENLERİ BEKLİYORUZ GÖNÜLLÜ DUALAR DAHA GÜZEL OLUR

DAHA KATILAN OLMAZSA ARAMIZDA PAYLAŞIRIZ ARKADAŞLAR AZ OLDUĞUMUZ İÇİN DE DÜZENLİ OKUMAMIZ ŞART

katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum dua listemize

arkadaşlar sonradan listeye kişi ekleyemem katılmak isteyenler şimdi söylesinler bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…