🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Sağol canım çok teşekkür ederim bebeğimiz duracak gibi durmuyor dedi doktor sürekli gözetim altındayım canım Allah yardım edecek inşallah 🤲
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım üzme kendini kilosu iyiyse erken de doğsa hızlıca büyür hiç merak etme sen bol dua et çok dikkat et kendine 🤲🏻😘

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım üzme kendini kilosu iyiyse erken de doğsa hızlıca büyür hiç merak etme sen bol dua et çok dikkat et kendine 🤲🏻😘
Allah a şükür kilosu boyu iyi canımda üzülüyorum erken dogursa kuvezde yatar ayrı kalırız diye inşallah biraz daha dayanır Allah'ım yardım etsin 🤲❤️

Allah a şükür kilosu boyu iyi canımda üzülüyorum erken dogursa kuvezde yatar ayrı kalırız diye inşallah biraz daha dayanır Allah'ım yardım etsin 🤲❤️
Canım eğer kilosu 2 kg geçerse küvez de yatırmazlar bile hem emmeye başlayınca 1 aya kalmaz toparlar öyle hızlı kilo alıyorki 1 ayda aldığın tüm 0 3 aylık kıyafetlr küçük geliyor 🤭😂😂😂

Canım eğer kilosu 2 kg geçerse küvez de yatırmazlar bile hem emmeye başlayınca 1 aya kalmaz toparlar öyle hızlı kilo alıyorki 1 ayda aldığın tüm 0 3 aylık kıyafetlr küçük geliyor 🤭😂😂😂
Dün gittiğim kontrolde 2850 çıktı kilosu canım belki bu hafta 3000 Gr olur diye düşünüyorum inşallah güzelce alır kilosunu

✨✨✨GÜNÜN DUASI;

لآ إِلَهَ إِلاَّ أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Okunuşu: " La ilahe illē ente subhâneke innî kuntu mine’z-zâlimîn."

Anlamı : " Senden başka İlâh yoktur. Sen, Sübhân’sın (her şeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zâlimlerden oldum."
(Enbiyâ Sûresi, 87.ayet)

📍Günlük 4 kişiye okunacak.
📍Herkes sırası gelen arkadaşa 5 tane okuyacak, toplamda 100 adet okunmuş olacak.
📍Sırası gelen arkadaşlar ismini ve duasını kısa bir şekilde paylaşabilir.

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. @SoLeiL12
3. @burcusami
4. @Birbilsem1132
5. @zey_nep
6. @BereliPenguen
7. @Morrmeneksee
8. @Hapiness
9. @Sohrab
10. pokahontas pokahontas
11. @Birdemetumut
12. agustos72 agustos72
13. @Assos32
14. @Oriana
15. @H M
16. Life light Life light
17. @HejaR12
18. Magnifiaque Magnifiaque
19. @Nana929
20. @N u r

Kızlar katılır mısınız? 20 kişi etiketledim 20 kişi de beğeni yaparsa hemen başlarız inşallah 🤲🏻😘❤️
Kuzum ben yeni gordum katilirim

X