🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Ben okudum 👍 Allah kabul etsin inşallah🤲 arkadaşlar bir süre beni etiketlemeseniz olur mu okullar kapandı sokağa çıkma yasağında biliyorsunuz küçük oglum var yetişemiyorum 🙏 okullar açılınca inşallah katılırım yine size 😊👍

✨✨✨Günün Duası;

🌺100 Salatı Şerife 🌺
🌺313 Ayetel Kürsi 🌺
🌺313 Fatiha 🌺
🌺313 İhlas 🌺

BAŞLANGIÇ : 2️⃣6️⃣. 0️⃣4️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣
BİTİŞ : 1️⃣0️⃣. 0️⃣5️⃣. 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣

👇🏻👇🏻👇🏻

📍Herkes dua sahibine her bir dua için 17 tane, dua sahibi kendine 24 tane okuyacaktır. Salatı Şerife için dua sahibine 5 tane, dua sahibi kendine 15 tane okuyacaktır.
📍Listeyi tamamen okuyup bitirince bildirim yapılacak.
📍Belirtilen tarihlerde listenin okunup tamamlanması gerekiyor.
📍Niyetini yazmak isteyen arkadaşlar yazabilir.

1. R rana20 💫Rabia'nın Duası;
" Allah rızası için 🤲🏻"
2. SoLeiL12 SoLeiL12 💫Rahime'nin Duası;
" Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rahime kuluna, eşine, kızlarına her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Kızlarını hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetlerini hayr eyle, anne babalarına ahirette davacı değil şefaatcı eyle.
Ya Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle, gönüllerinde geçen her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle.
Ya Rabbim! Rahime kuluna da hayırlı, sağlıklı takvalı uzun ömürlü salih bir erkek evlat nasip eyle, gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat" 🤲🏻
3. burcusami burcusami 💫Burcu'nun Duası;
" Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle.canim kizimla cennette buluşmayı nasip eyle. Elifimizin bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. Tum cennet annelerine, tum isteyenlere saglikla kucagina alabilecegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Ya Şafi isminle tum hastalarına sifa, dertlilere deva borclulara edalar nasip eyle rabbim.. Evimize huzur bereket nasip eyle.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen bize sevdiklerimizle sağlıklı huzurlu hayatlar nasip eyle..bu dünyada sen bize saglik huzur, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle Rabbim" 🤲🏻
4. B Beybipattis
5. zey_nep zey_nep 💫Zeynep'in Duası;
" Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, yeri göğü yaradanim,dilediğini dilediğine veren kaderindekini dua ile değiştiren Rabbim!Senin herşeye gücün yeter.allahım sen kızlarıma eşime sağlık ver kızlarımın bahtlarını açık eyle.sen bana hayırlı bir doğum nasip et sen kalbimizden gönlümüzden geçeni hayırlısıyla nasip et bir müjde diliyorum senden duamı kabul eyle rabbim bu mübarek ayın hatrına 🙏🏻 amin"
6. BereliPenguen BereliPenguen
7. @Alrom77
8. H Hapiness 💫Saadet'in duası;
" Bismillahirrahmanirrahim, Allah'ım hayırlısı ile 2021 DGS ile gönlümdeki okulu çok iyi bir puan ile kazanmami nasib eyle. Kazandıktan sonra okula gidip gelme konusunda herkes bana destek olsun. Kendi şefim dahil olmak üzere tüm şefler ve tüm müdürler koşulsuz destekçim olsun. İdari izin konusunda kimse asla sıkıntı çıkarmasın, surat asmasın. Herkes yanımda olsun. Ve işimde her daim çok başarılı olayım 🙏 Duama amin diyen herkesin gönlünden geçen duasını da kabul eyle. Amin 🙏🙏
9. @muhursuzpusula 💫Gizem'in Duası;
" Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Şuan ailecek geçirdikleri covid hastalığından tez vakitte ciğerlerine inmeden kurtulabilmelerini, Gizem'de ailesi de hasarsız bir şekilde kurtulup sağlıklarına kavuşmalarını nasip eyle. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlündeki tüm dualarını en iyi bilensin, sen tüm dualarını hayra çıkar ya Rabbim. Onun için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Gönlüne göre, ona ve ailesine uyan biriyle yuva kurmasını nasip eyle Allah’ım. Yuvasından sağlık mutluluk huzur sevgi saygı aşk maddi ve manevi bolluk bereket eksik olmasın. Bir ömür boyu sürsün ve hem kendisi hem eşi her zaman iyiki evlenmişiz diyebilsin. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ailesinden sağlık mutluluk huzur eksik olmasın. Yeni başladığı eğitim hayatında ve devam eden iş hayatında başarılar nasip eyle, daha iyi yerlere gelip daha iyi, bol, hayırlı kazançlar kazanmasını nasip eyle ya Rabbim. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin " 🤲🏻
10. pokahontas pokahontas
11. Birdemetumut Birdemetumut 💫Gülşah'ın Duası;
"Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, yeri göğü yaradanim,dilediğini dilediğine veren kaderindekini dua ile değiştiren Rabbim!Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib,Ya Rahmân,Ya Latif, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur.Ya Rabbi sana yalvarıyorum.Sevgili peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden istiyorum.Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek Rabbime yalvarıyorum. Senin hatrın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle ve onun hürmetine duami kabul eyle🤲
Gülşah kuluna, eşine, oğluna, annesine,her iki dünya saadeti bahşet, onlara razı olduğun ameller, hayırlı, sağlıklı, ihlaslı ömürler nasip et. Evinden sağlık ve huzuru eksik etme. Oğlunu hayırlı insanlarla karşılaştır, akibetini hayr eyle,gelecekte iyi bir mesleği olmasını hayir et.anne babasina saygılı hayırlı evlat olmasını nasip et🤲
Rabbim! Sen evladı olmayan tüm kullarına özellikle dua arkadaşlarına kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, salih ve salihalardan evlatlar nasip eyle gönüllerinde her ne duaları varsa hayırlısıyla kabul eyle🤲
Gülşah kuluna da (tek çocuk olmasindan dolayı ve bu dunya da varı yoku gözünün kökü annesinin Allah gecinden versin göçüp gittiğinde dayanağı olabileceği🤲🤲🤲😭) hayırlı, sağlıklı elli kollu saliha bir kız evlat nasip eyle.Cevresindeki kişilere en güzel cevabı sen nasip eyle, gönlümden geçen duamı hakkımda hayırlaştır kolaylaştır güzelleştir Allahım 🤲 Duama Amin diyen dua kardeşlerimin de gönül muradlarını haklarında hayırlısı ile nasip eyle Amin Amin Amin " 🤲🤲🤲
Allahumme inni uridu minke binten salimeten saliheten. Rabbena tekabbel duai,ámin🤲
Fe lemmâ vadaathâ kâlet rabbi innî vada’tuhâ unsâ vallâhu a’lemu bi mâ vadaat ve leysez zekeru kel unsâ, ve innî semmeytuhâ meryeme ve innî uîzuhâ bike ve zurriyyetehâ mineş şeytânir racîm(racîmi)🤲
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat" 🤲 bütün dünyanın virüsten kurtulması ve buradaki arkadaşlarımın hepsinin dualarının kabul olması için amin🤲 her kadının hakkı olan annelik duygusunu her kardeşimizin tatmasi için🤲 duamızı kabul etsin Allah'ım🤲
saliheten. Rabbena tekabbel duai,ámin🤲
Fe lemmâ vadaathâ kâlet rabbi innî vada’tuhâ unsâ vallâhu a’lemu bi mâ vadaat ve leysez zekeru kel unsâ, ve innî semmeytuhâ meryeme ve innî uîzuhâ bike ve zurriyyetehâ mineş şeytânir racîm(racîmi)🤲
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat" 🤲
12. agustos72 agustos72 💫Duası;
"Hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat sahibi olmak" 🤲🏻
13. Meybuz Meybuz
14. Oriana Oriana
15. P Portakalcicegi93 oğlumun sağlığı için ve gelecek hayatında başarılı olması; kaybettiğim bebeğimin yerine eli kolu sağlam sağlıklı bir kız evlat nasip etsin rabbim🤲
16. Life light Life light 💫 Elif'in Duası;
"Tüp bebek tedavimin olumlu sonuçlanması embriyolarımın hayırlısıyla sağlıkla tutunması." 🤲🏻
17. furyan furyan
18. Magnifiaque Magnifiaque

💫💫💫 Allahım bu mübarek Ramazan Ayı'nın hürmetine dua kardeşlerimin gönül muratlarını haklarında hayırlı olarak ömürlerine nasip etsin, oldu sevinci ile şükür namazı kılmayı cümlemize nasip etsin inşallah Aminnn 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yoo hic mahcup hissetme ne demek hastalik hepimizde olan birsey onun yerine tedavimin olumlu sonuclanmasi icin dua edersen cok mutlu olurum Allah razi olsun 😍❤️
Magnifiaque Magnifiaque sizin için bir adet yasin okudum bu akşam. Dilerim Rabbim tez zamanda hayırlı bir evlat nasip eyler size 🙏🙏 sağlık ve sevgiyle kalın. Hayırlı bayramlar 🤗

Birşey olmaz canım Allah'ım niyetimizi biliyor sadece bebimnicin hayırlı bir şekilde evladına kavuşsun ve eşi düzelsin dermisinn çok sevinirim. Bende Allah'ım nasip ederse kadir gecesi teslim edicegim hepsini bitirip hepiniz için dua edeceğim Rabbim büyük 3 bayramdır evladımdan uzağım inşallah bu bayram hepimizin bayramı olur 🌼🙏💚
furyan furyan sizin için bir adet Yasin okudum bu akşam. Dilerim tez zamanda hayırlı bir şekilde evladınıza kavuşursunuz ve eşiniz istediğiniz gibi biri olur🙏🙏 Rabb'im yardımcınız olsun her daim. Sağlık ve sevgiyle kalın. Mutlu bayramlarınız olsun 🤗

furyan furyan sizin için bir adet Yasin okudum bu akşam. Dilerim tez zamanda hayırlı bir şekilde evladınıza kavuşursunuz ve eşiniz istediğiniz gibi biri olur🙏🙏 Rabb'im yardımcınız olsun her daim. Sağlık ve sevgiyle kalın. Mutlu bayramlarınız olsun 🤗
Çok teşekkür ederim Rabbim razı olsun senden hepinizden benimde çok az kaldı duam biraz geç oldu kusuruma bakmayin lütfen yarın teslim edeceğim inşallah çok çok az kaldı ama hepinizi dualarıma ekliyorum Kuranimi hatim ettim hepnizie dua ettim hepnizi kattım rabbim kabul etsin inşallah Ranacim yarın duam bitiyor çok az kaldı etiket yapamadım kusura bakma Rabb'im hepinizin bayramını mübarek etsin Hz yakub as Peygamberimizin dua etiği gibi bir bekleyiş içinde olanlara Rabb'im hayırlı kapısını açsın inşallah

✨✨✨GÜNÜN DUASI;

لآ إِلَهَ إِلاَّ أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Okunuşu: " La ilahe illē ente subhâneke innî kuntu mine’z-zâlimîn."

Anlamı : " Senden başka İlâh yoktur. Sen, Sübhân’sın (her şeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zâlimlerden oldum."
(Enbiyâ Sûresi, 87.ayet)

📍Günlük 4 kişiye okunacak.
📍Herkes sırası gelen arkadaşa 5 tane okuyacak, toplamda 100 adet okunmuş olacak.
📍Sırası gelen arkadaşlar ismini ve duasını kısa bir şekilde paylaşabilir.

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. burcusami burcusami
4. B Beybipattis
5. zey_nep zey_nep
7. Morrmeneksee Morrmeneksee
8. H Hapiness
9. Sohrab Sohrab
11. Birdemetumut Birdemetumut
12. agustos72 agustos72
13. Meybuz Meybuz
14. Oriana Oriana
15. H M H M
16. Life light Life light
17. HejaR12 HejaR12
19. Nana929 Nana929
20. i p e k i p e k

Kızlar katılır mısınız? 20 kişi etiketledim 20 kişi de beğeni yaparsa hemen başlarız inşallah 🤲🏻😘❤️

Son düzenleme:
✨✨✨GÜNÜN DUASI;

Anlamı : " Senden başka İlâh yoktur. Sen, Sübhân’sın (her şeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zâlimlerden oldum."
(Enbiyâ Sûresi, 87.ayet)

📍Herkes sırası gelen arkadaşa 5 tane okuyacak, toplamda 100 adet okunmuş olacak.

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. burcusami burcusami
4. B Beybipattis
5. zey_nep zey_nep
8. N Nesl-i han
9. Sohrab Sohrab
12. agustos72 agustos72
13. Meybuz Meybuz
14. Oriana Oriana
15. H M H M
17. HejaR12 HejaR12
19. Nana929 Nana929
20. i p e k i p e k

Kızlar katılır mısınız? 20 kişi etiketledim 20 kişi de beğeni yaparsa hemen başlarız inşallah 🤲🏻😘❤️
Ben katılmak isterdim, fakat adet günüm yarın 😔

✨✨✨GÜNÜN DUASI;

(Enbiyâ Sûresi, 87.ayet)

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. burcusami burcusami
4. B Beybipattis
5. zey_nep zey_nep
8. N Nesl-i han
9. Sohrab Sohrab
12. agustos72 agustos72
13. Meybuz Meybuz
14. Oriana Oriana
15. H M H M
17. HejaR12 HejaR12
19. Nana929 Nana929
20. i p e k i p e k

Ben katılırım cnm

✨✨✨GÜNÜN DUASI;

(Enbiyâ Sûresi, 87.ayet)

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. burcusami burcusami
4. B Beybipattis
5. zey_nep zey_nep
8. H Hapiness
9. Sohrab Sohrab
12. agustos72 agustos72
13. Meybuz Meybuz
14. Oriana Oriana
15. H M H M
17. HejaR12 HejaR12
19. Nana929 Nana929
20. i p e k i p e k

ben katılırım kuzum

✨✨✨GÜNÜN DUASI;

(Enbiyâ Sûresi, 87.ayet)

🌾🌾🌾Güncel Listemiz ;

1. R rana20
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. burcusami burcusami
4. B Beybipattis
5. zey_nep zey_nep
8. H Hapiness
9. Sohrab Sohrab
12. agustos72 agustos72
13. Meybuz Meybuz
14. Oriana Oriana
15. H M H M
17. HejaR12 HejaR12
19. Nana929 Nana929
20. i p e k i p e k

Katılabilirim sayısı az ve kısa

X