🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Hayırlı akşamlar arkadaşlar,

Ellеrin semаyа, dillerin duаyа gönüllerin Mevla'ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı'nın hаyırlаrа vesile olmasını dilerim. Hоşgeldin Ya Şehr-i Ramazan…

Bu mübarek günlerde ne kadar çok dua edersek o kadar güzel olur. Allah rızası için Yasin'i Şerif okumak istiyorum bana katılmak isteyen olursa bu msjıma etiket yaparsa ayarlayıp günlük okuyacağımız sayıyı paylaşır okuma yaparız.

Ben varım canım

Okudum. Allah kabul etsin inşallah

Okudum allah kabul etsin inşlh

Bnde varım cnm

Bi arkadaş da konu açmıştı yasin grubu oluşturalım diye

Okudum canım
Bende katılırım canım

Okudum canım

@Harlofia bi bak istersen buraya

Gunluk okucagimiz derken canim, belli bi sayi olcak kac kisi olursa boluncek mi

Canım çok fazla sayı olmicaksa günlük bende katılırım

Gunluk okucagimiz derken canim, belli bi sayi olcak kac kisi olursa boluncek mi
Canım benim niyetim Allah rıza için olacak mesela 10 kişi olduk diyelim hergün birimize Allah rızası için kaç tane okuyabilirsek diye düşündüm ama sizde bi fikir verirseniz ona da uyarım. Ramazan ayı olduğu için çoğu arkadaşın fazlaca okumaları var onları da zorlamasın derdindeyim. Mesela 10 kişi olup hergün birisi için kendi niyeti ile günlük 4 tane okuyabiliriz buda uyar bana

Evet aslinda guzel olur dedigin gb sayi olursa 41e de tamamlanir. Ben simdi transfer surecindeyim ya 2 anca okuyabilirim belki. Kac kisi olcaksiniz bakalim, sayiya gore katilirim bende

İyi fikir bence ama aksatma olmasın gerçekten okuyacak kişiler katılsın ki aksama olmasınben varım

Diğer tarafta arkadaşa cvp veren olmadi pek eğer o yapmazsa bende varım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…