🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Okudum arkadaşlar Allah kabul etsin

Okudum canım ben

Arkadaşların dualarını okudum. Allah kabul eylesin..

Günün duası;
Bugün 3 arkadaş için okuyup duamızı bitiriyoruz

100 Salavat-ı Fatih
489 Ya Fettah

Salavat-ı Fatih Okunuşu:
"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle

Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir salavattır

489 Ya Fettah

Engelleri ortadan kaldıran, sırları içinde barındıran, değişik kerametleri olan, her vakıada fetih sağlayan Ya Fettah ismi bir ”ism-i azam sırrı” ihtiva eder.

Süremiz 1 gündür.
Mazeretliyken okunabilir.
Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur.
Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli.
Günlük 2 kişi için okuyacağız.

Herkes dua sahibine 4 Salavat-ı Fatih ve 23 Ya Fettah okuyacak.. Dua sahibi kendine 20 Salavat-ı Fatih ve 29 Ya Fettah okuyacak..

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. B Beybipattis
6. namaste21
7. i p e k
8. zey_nep
9. Mucizemm222
11. Ronron77
12. H Hapiness
13. muhursuzpusula
14. aysenurt3991
15. S Sabr-Sukur-Dua
16. pokahontas
17. Birdemetumut
18. Zeynep 0666
19. agustos72 Duası;
"Allahım bebegimin kesesini gormeyi ve kalp atısını duymayı ve saglıklı bir hamilelik gecirip kucagıma almayı nasip et. Saglıklı sıhhatlı hayırlı evlat olmasını nasip eyle. Helal ve bereketli kazanc nasip et. Yuvamizdan huzuru mutlulugu saglıgı eksik etme. Corona belasını ulkemizden tum dunyanın uzerinden def et. Amin diyen dua kardeslerimin dualrını kabul eyle Ya Rabbim "
20. Meybuz Filiz'in Duası;
" Rabbim benim ve tüm Müslümanların günahını bağışla. Evlatlarıma sağlıklı, hayırlı uzun ömür ver, derslerinde başarılı eyle. Onları iman yolunda yetiştirmeyi nasip eyle. Eşime hayırlı iş kapıları aç. Evim huzurlu bereketli olsun. Sağlıklı, hayırlı ömür ver yarabbim. Dua okuyan kardeşlerimden de razı ol, onlarında gönlünden geçenleri nasip eyle."
21. furyan Duası;
" Oğluna kavuşması niyetine "

3 arkadaş için duaları okudum.
agustos72 dünya derdini de koranayi da dert edip duana alıp bizi de buna dahil ettiğin için Allah razı olsun.
Allah im inşallah bir an once defeder bu hastalığı hepimizin üzerinden.

Allah herkesin gönlünde olani versin dualarınızı kabul buyursun.
R rana20

Dünkü ve bugunku toplam 5 arkadaşa okudum, hanımlar kusura bakmayın arada bebeğim huzursuz olunca benim zikirler bile kalıyor.

Üç arkadaşıma da okudum canım.Allah kabul etsin dualarımızı

Okudum Allah kabul etsin

Okudum. Allah dualarımızı kabul etsin. Okuyanlardan da Allah razı olsun.

Arkadaslara okudum
listedeki tüm arkadaşlara da okudum Allah'ım herkesin dileğini kabul eylesin

Okudum Rabbim kabul etsin ins..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…