🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Okudum canım ben

muhursuzpusula
aysenurt3991

Arkadaşlara 23 Ya Fettah 4 salati fatih okudum.
R rana20

Bugün daha dua verilmemiş. Ben sırası gelenlere okudum her zaman telefonu elime alamıyorum.
Allah dualarınızı kabul buyursun gece yatmadan önce de uğrar daha fazla okunması gerekiyorsa yine okurum.

İki arkadaş içinde okudum

Günün duası;
100 Salavat-ı Fatih
489 Ya Fettah

Salavat-ı Fatih Okunuşu:
"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle

Açılması gereken, çözülmesi gereken bütün problemler ve sıkıntıları açan bütün kapıları açan bir salavattır

489 Ya Fettah

Engelleri ortadan kaldıran, sırları içinde barındıran, değişik kerametleri olan, her vakıada fetih sağlayan Ya Fettah ismi bir ”ism-i azam sırrı” ihtiva eder.

Süremiz 1 gündür.
Mazeretliyken okunabilir.
Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur.
Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli.
Günlük 2 kişi için okuyacağız.

Herkes dua sahibine 4 Salavat-ı Fatih ve 23 Ya Fettah okuyacak.. Dua sahibi kendine 20 Salavat-ı Fatih ve 29 Ya Fettah okuyacak..

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. B Beybipattis
6. namaste21
7. i p e k
8. zey_nep
9. Mucizemm222
11.@Alrom77
12. H Hapiness
13. muhursuzpusula Duası;
" Bismillahirrahmanirrahim
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim! Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadir ve muktedirsin. Ya Vedud, Ya Cami, Ya Afüvv, Ya Mucib, Ya Azim. Allah'ım senin hikmetinden ve sonsuz gücünden, uçsuz bucaksız merhametinden şüphem yoktur. Gizem kulunun bilerek yada bilmeyerek yaptığı tüm günahlarını affet ya Rabbim. Sen gönlündeki tüm dualarını en iyi bilensin, sen tüm dualarını hayra çıkar ya Rabbim. Onun için en hayırlısı ne ise onun tez vakitte gerçekleşmesini nasip eyle. Kolaylaştır zorlaştırma Allah’ım. Bu yaşadığı zor süreçleri atlatabilmesini, toparlanabilmesini ve en önemlisi ders alarak daha mantıklı hareket edebilmesini nasip eyle. Onu seven, sayan, el üstünde tutan, hayırlı, merhametli, aklı mantığı yerinde, eşine yuvasına sadık, olgun, mesleği kariyeri iyi olan, gezmeyi eğlenmeyi seven, dozunu bilen, nerde nasıl davranması gerektiğini bilen biriyle yuva kurmasını nasip eyle Allah’ım. Yuvasından sağlık mutluluk huzur sevgi saygı aşk maddi ve manevi bolluk bereket eksik olmasın. Bir ömür boyu sürsün ve hem kendisi hem eşi her zaman iyiki evlenmişiz diyebilsin. Verdiğin tüm nimetlere şükürler olsun. Ailesinden sağlık mutluluk huzur eksik olmasın. Yeni başladığı eğitim hayatında ve devam eden iş hayatında başarılar nasip eyle, daha iyi yerlere gelip daha iyi, bol, hayırlı kazançlar kazanmasını nasip eyle ya Rabbim. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Yâ Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle! Onun hürmetine duamı kabul et! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et. Amin"
14. aysenurt3991 Duası;
" Ey kendisinden yardim isteyene yardim eden! Ya Rabbi sana yalvarıyorum.Sevgili peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden istiyorum.Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam, seni vesile ederek Rabbime yalvarıyorum. Senin hatrın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi bu yüce Peygamberi bana şefaatçi eyle ve onun hürmetine duami kabul eyle. Rabbim Ya şafi isminin hürmetine kizlarimin saçları kaşları kirpikleri tez zamanda normal olup ömrü hayatlari boyunca hic dökülmesin amin.Ya Erhamerrahimin. Yuce Rabbim kizlarim daima saglikli sıhhatli mutlu huzurlu vatanina milletine dinine yararli oz guveni yüksek birer insan olsunlar.Hayirli isleri hayirli esleri hayirli evlatları olsun ve hayirli birer evlat olsunlar.Onlari tum kotuluklerden koru ve daima iyi insanlarla karşılaştır.Amin "
15. S Sabr-Sukur-Dua
16. pokahontas
17. Birdemetumut
18. Zeynep 0666
19. agustos72
20. agustos72
21. furyan

Arkadaşlar listeden çıkanlar oldu sayımız güncellendi bilginiz olsun istedim

Listede benim adim 2 tane var

Benim adımda yok diğer arkadaşı 2 kere etiketlemişsin

Okudum Allah kabul etsin

Okudum. Allah kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin ins..

Okudum Allah kabul etsin

Meybuz canım listede bi eksiklik olmuş senin yerine başka bir arkadaşı etiket yapmışım bugün ki listemiz

Arkadaşlarım için okudum Allah kabul etsin inşallah

Arkadaşlara okudum rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…