🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

🌠🌠🌠Hacetlerin kabulü için öneriler 🤲🏻
✔️ 4 Cuma üst üste
🔸Ya Evvel 1000 kez
✨Evlat sahibi olmak için okunur. Rabbim gönlümüzden geçen tüm dualarımızı kabul etsin inşallah🤲🏻💜
Allah kabul etsın salatı fatiha duasına da bakmanızı öneririm

Merhaba arkadaşlar,
Hayırlı Cumâlar ❤️
Bugün bir Esma ile başlayalım istiyorum. Hatim için sayımız yeterli olana kadar bu şekilde devam ederiz. Sizlerinde fikir ve önerilerini beklerim🤗

🌺🌺🌺EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

📌📌📌Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Herkes dua sahibi için 700 tane, dua sahibi kendine 800 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir 😘

1. R rana20 : 🌾Rabia'nın niyeti ;
"Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rabia kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Kızlarını imanla güzel ahlakla büyütmeyi nasip eyle. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
2. SoLeiL12 SoLeiL12
3. burcusami burcusami
4. cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek
5. Umut_2019 Umut_2019
6. Hayallerimmm3 Hayallerimmm3
7. B Beybipattis

📍📍📍 Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Okudum ciğerim. Rabbim duamızı kabul etsin 💙🤲

Bende katılmak isterim..Esmalar mazetretliyken okunabiliyor mu

Mazeretli iken okuyor canım 🤗
Hoşgeldin canım listedeki yerine 😘
[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım.

Merhaba arkadaşlar,
Hayırlı Cumâlar ❤️
Bugün bir Esma ile başlayalım istiyorum. Hatim için sayımız yeterli olana kadar bu şekilde devam ederiz. Sizlerinde fikir ve önerilerini beklerim🤗

🌺🌺🌺EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

📌📌📌Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Herkes dua sahibi için 700 tane, dua sahibi kendine 800 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir 😘

Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Rabia kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Kızlarını imanla güzel ahlakla büyütmeyi nasip eyle. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
2. SoLeiL12 SoLeiL12 ✅
3. burcusami burcusami
5. Umut_2019 Umut_2019
7. B Beybipattis ✅
8. namaste21 namaste21

📍📍📍 Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Merhaba arkadaşlar,
Hayırlı Cumâlar ❤️

Bismillahirrahmanirrahim
2. SoLeiL12 SoLeiL12 ✅
3. burcusami burcusami
5. Umut_2019 Umut_2019
7. B Beybipattis ✅
8. namaste21 namaste21

burcusami burcusami
cevizli tarcinli kek cevizli tarcinli kek
Umut_2019 Umut_2019
Hayallerimmm3 Hayallerimmm3
namaste21 namaste21
Kızlar siz 560 tane okursanız duamız tamamlanmış olacak lütfen en geç bu akşam bildirim yapın 🙏🏻

Okudum Rabbim kabul etsin ins..
Amin canım ağzına sağlık ❤️
560 tane ya halikmi okuyacaz
Evet canım geceye kadar okursan sevinirim yarın sıradaki arkadaşa geçiyoruz inşallah 😘
560 Ya Halim okudum. R rana20 .Allah kabul etsin
Amin canım ağzına sağlık 🥰
Hoşgeldin canım listedeki yerine 💜
Yarın seni ekler devam ederiz duaya 🤗

X