Gönül birliği, dua kardeşliği

Kızlar selamlar herkese
Eşim geldi,evime taşındım,bit sürü eşya birikmiş annemlerle,onlar ancak yerleştik falan bundan sonra düzenli giricem,kusura bakmayın nolur ben bişey rica etsem,benim günüm bugün değil de özellikle 29 ocakta dua istesem? Eşim sınava girecek bizim için çok önemli

Hoşgeldin
Anlamadım sen tayin istemedin mi eşinin yanına.
O geldi yazmışsın kafam karıştı.

canım o zaman yeni duaya başlamış oluruz seni o gün tekrar alırız :) zaten bir sen kaldın diğer arkadaş girmiyor sanırım artik

canım o zaman yeni duaya başlamış oluruz seni o gün tekrar alırız :) zaten bir sen kaldın diğer arkadaş girmiyor sanırım artik
Şimdi canım ben tayin istemiştim,annemlerin yanında 1 dönem çalıştım,eşim gelince tekrar evimize döndük,2.dönem ücretsiz izin alıcam,eşim yine göreve giderse ben annemlerin yanına gidicem. Tayin kadrom orada kaldı yani.
Hoşgeldin
Anlamadım sen tayin istemedin mi eşinin yanına.
O geldi yazmışsın kafam karıştı.

Yani ben bugün de duamı yazayım,29u yine benim için okunur mu diyorsun?

Kızlar 29u bana ayırın nolur,eğer okuyamayız derseniz bugün beni atlayın 29 u sıra bende olsun. Eşimin sınavı var

Allahım bu duaları Gül kulun için okuyorum,gül kulunun gönlünden geçeni gerçek yap,allahım,yuvasına huzur,afiyet mutluluk ver.bu grupta dua eden bütün arkadaşları umduklarına Nail eyle âmin.

Tamam canım anladım.
O zaman okuyalım sana tekrar okuruz yinee braindamage dediği gibi

aynen canım bu dua bitiyor zaten, 29u da sana okuruz problem olmaz yani :) amin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…