Gönül birliği, dua kardeşliği

tamam canım müsaade ederiz sana biz okuruz hiç problem değil aynen iki kişiyle bile döndü bu dualar hallederiz evvel allah :)
sınavın mı vardı senin?
Evet canim sınavın var sabah 6 da çıkacağım yola allah razı olsun kızlar öpüyorum sizi yeni liste yaparsanız beni de eklersiniz pazartesi burdayım inşallah tavsiyem 170 ayetel kursi

Evet canim sınavın var sabah 6 da çıkacağım yola allah razı olsun kızlar öpüyorum sizi yeni liste yaparsanız beni de eklersiniz pazartesi burdayım inşallah tavsiyem 170 ayetel kursi
Allah kolaylık versin canım inşallah güzel geçer. Ekleyecegim inşallah, bu sefer saat siz olacak, geç oluyor zor oluyor böyle sanki rahat rahat okuyamiyoruz

Allah kolaylık versin canım inşallah güzel geçer. Ekleyecegim inşallah, bu sefer saat siz olacak, geç oluyor zor oluyor böyle sanki rahat rahat okuyamiyoruz
Evettt canım saatsiz olsun.
Bence ayetel kürsi ve çok fazla olmadan da inşirah okuyalım derim.
Ben çok okuyorum ve inanılmaz bir duâ gerçekten onu da ekleriz inşallah

Canım başarılar sana.
Güzel haberle gelirsin umarım.
Tabiii kii en hayırlı neyse onu nasip etsin Rabbim

Kızlar ya ben elimde zikir matik uyuyakalmışım 32 de kalmışım en son?
Bişey olur mu? Bugün tamamlayayım geri kalanını 12 daha okuyacam

Evettt canım saatsiz olsun.
Bence ayetel kürsi ve çok fazla olmadan da inşirah okuyalım derim.
Ben çok okuyorum ve inanılmaz bir duâ gerçekten onu da ekleriz inşallah

Canım başarılar sana.
Güzel haberle gelirsin umarım.
Tabiii kii en hayırlı neyse onu nasip etsin Rabbim
olur canım farketmez grup dua da yapabiliriz hergün belli sayıda ayetel kursi, inşirah, salavat, zikirde olabilir onlar çok zorlamaz hem de istediğimiz zaman okuruz.

olur canım farketmez grup dua da yapabiliriz hergün belli sayıda ayetel kursi, inşirah, salavat, zikirde olabilir onlar çok zorlamaz hem de istediğimiz zaman okuruz.

Bu kadar olur canım yaaa.
Ben de aynı şeyi düşünüyordum.
Günü gelen kendine özel esmasini belirleyip sayısını yazsın hepimiz cekeriz.
Ayyyy çok güzel olur inşallah Rabbim nasip etsin :KK66:

X