Gönül birliği, dua kardeşliği

KızLar bir önerim var ne dersiniz bilmiyorum yarın gül ün son günü bir arkadaşımız a daha okuyacağız onun ilk günü de yarın olsa olur mu ilk günün sayısı çok olmuyor zaten .... Bunu istemenin sebebi ç .Tesi günü ankara da sınavın var perşembeden itibaren sizlerden müsade isteyeceğim çünkü yoğun bir tekrar programım var ve kafam karışık olduğundan adapte olamam
Olur canım benim için sorun yok...
Arkadaşlara uyarım :KK66:

Bugun 6.gün kızlar, kişi başı 24 düşüyor. Duası okunan arkadaş 26 okuyacak Allah kabul etsin...

Okudumm canım Rabbim kabul etsin İnşallah

günaydın arkadaşlar ,
ozaman bu gün gülün son okumasını yapıp sonrada likearın ilk okumasını yapacağız...
karışıklık olacağını sanmıyorum zaten az kişiyiz ve okuma usulünü herkes biliyor

KızLar bir önerim var ne dersiniz bilmiyorum yarın gül ün son günü bir arkadaşımız a daha okuyacağız onun ilk günü de yarın olsa olur mu ilk günün sayısı çok olmuyor zaten .... Bunu istemenin sebebi ç .Tesi günü ankara da sınavın var perşembeden itibaren sizlerden müsade isteyeceğim çünkü yoğun bir tekrar programım var ve kafam karışık olduğundan adapte olamam
Tamam tatlım hiç sorun yok,dediğin gibi yapalım.
ama bu grup bitmesin ya,çok düzenli gidiyor,başa dönelim devam ettirelim

Canım bunu değilde her gün bur arkadaşa 170 ayetel kursi okuyabiliriz geç saat olunca zor oluyor benim için erken uyudigumdan değilde insanlık hali ışte bazen 10 dan sonra su içmeye useniyorum

Canım bunu değilde her gün bur arkadaşa 170 ayetel kursi okuyabiliriz geç saat olunca zor oluyor benim için erken uyudigumdan değilde insanlık hali ışte bazen 10 dan sonra su içmeye useniyorum
Haklısın,benim için de 11 den sonra zor oluyor ama kendimi şartlandırdım,ödevini yapmadan yatmayan çocuk gibi bekliyorum 11 i
O zaman yine bu grupta mı devam edicez? Ayetel kürsi için Başka bir liste daha olursa beni de ekle olur mu?

Haklısın,benim için de 11 den sonra zor oluyor ama kendimi şartlandırdım,ödevini yapmadan yatmayan çocuk gibi bekliyorum 11 i
O zaman yine bu grupta mı devam edicez? Ayetel kürsi için Başka bir liste daha olursa beni de ekle olur mu?
Burdan devam ederiz canim tamm başka dua olursa da bildiririm inşallah

Canım senin için okudum Rabbim kabul etsin İnşallah. Duân bitti inşallah güzel haberle gelirsin :KK66:
Benim duam;
Rabbim tum musluman kardeslerimin icinde de benim yavruma saglik sifa nasip eyle ve tum evsiz musluman kardeslerime icinde de bize hayirli huzurlu bereketli sicak bir ev nasip eyle amin..
Canım senin için de okudum.
Rabbim kabul etsin İnşallah

Ben de okudum,Allah razı olsun hepinizden,hepimizin gönlünden geçeni kabul etsin,Kandil'imiz mübarek olsun

X