Gönül birliği, dua kardeşliği

Esselamun aleyküm kızlar. Dua topiginize katılabilir miyim?
Aleyküm selam canım. Hoşgeldin :KK66: şöyle kii son arkadaşa okuyup bitirelim dedik.
Ama başka bir duâya devam edelim diyoruz.
Bu duanın usulü biraz farklı saat 23:00 ile 06:00 arasında okunuyor.
Takipte kal yeni listemizde ol.
Ama arkadaşlar ve braindamage braindamage ne derse benim kabulum :KK66: :KK66:

Aleyküm selam canım. Hoşgeldin :KK66: şöyle kii son arkadaşa okuyup bitirelim dedik.

Peki ben haber bekliyorum :)

A.s canım,ben de listede çok yeniyim kızlar ne der bilmiyorum,çünkü bu sayılı bir dua,ve 1 kişiye 1 hafta dua ediliyor.yeni liste yapılacak mı,Nasıl olur bilemiyorum.

Yaparız yaparız inşallah yeni liste.
Daha farklı olabilir ama mutlaka yaparız canım Rabbim nasip etsin İnşaAllah

Tabi canım katılabilir herkese kapımız açık, yalnız L likear a ben okundu diye biliyordum ama okumamışız sanırım onu da tamamlayalım. Sonra farklı bir dua okumaya başlayalım derim ben ama herkesin görüşünü de almak isterim..

Esselamun aleyküm kızlar. Dua topiginize katılabilir miyim?
Aleykümselam canım, katılabilirsin ancak arkadaşın dediği gibi bu duayı bitirince başka bir duaya geçeceğiz inşallah çunku hem uzun sürüyor hem de saati geceyarısı olduğundan çabuk ilerleyemiyoruz. Yeni liste yapacağım inşallah hatta belki bu bitmeden de yapabilirim çok katılmak isteyen vardı ikisini bir anda götürebiliriz sanırım bir hafta ben biraz konuşayım arkadaşlarla yazacağım seni de :)

Aleykümselam canım, katılabilirsin ancak arkadaşın dediği gibi bu duayı bitirince başka bir duaya geçeceğiz inşallah çunku hem uzun sürüyor hem de saati geceyarısı olduğundan çabuk ilerleyemiyoruz. Yeni liste yapacağım inşallah hatta belki bu bitmeden de yapabilirim çok katılmak isteyen vardı ikisini bir anda götürebiliriz sanırım bir hafta ben biraz konuşayım arkadaşlarla yazacağım seni de :)

Teşekkür ederim

X