Gönül birliği, dua kardeşliği

Ben hergun hergun baktım dualara.. bi arkadasimiza olmasamda yazamasamda hergunun duasini pay edileni okuycagimi soylemistim ama anlamadi sanirim.. tekrar hakkinizi helal edin.. baska birini aldiniz heralde yerime.. maazeretliler olursa yine eksikleri okumaya hazırım ben Allaha emanet olun..
Senin yerine ben girdim sanırım,bunda da vardır bir hikmet,ben de senin sayende nasiplenmiş oldum,benden yana varsa hakkım helal olsun canım,niye banlandın?banlanınca cezalı mı oluyorsun?

Kizlar cok buyuk bi hata yaptim banlandim 1 haftadir.. duadanda geri kaldim ne olur hakkinizi helal edin isterseniz cikarin beni isterseniz devam edeyim siz bilirsiniz.. ne derseniz kabulum kusuruma bakmayin..

Canım hoşgeldin :KK66: :KK66:
O nasıl bir banlanmiktir öyle :KK66: :KK66:
Tabii kii devam ett.
Mommy de katıldı diyelim yerine geldi değil de.
Bugün mommy için okuyacağız aramızda oll.
Daha sonra devam ederiz ya buna ya da başka bir duâya
Neyse sen iyi ol da :KK66: :KK66:

Canım hoşgeldin :KK66: :KK66:
O nasıl bir banlanmiktir öyle :KK66: :KK66:
Tabii kii devam ett.
Mommy de katıldı diyelim yerine geldi değil de.
Bugün mommy için okuyacağız aramızda oll.
Daha sonra devam ederiz ya buna ya da başka bir duâya
Neyse sen iyi ol da :KK66: :KK66:
Sagol canim Allah razi olsun femmepetal femmepetal de hosgelmis insallah hayirlara vesile olur duasi.. bana mazeretli olanlarin duasini filan verebilirsiniz canim fazla fazla okurum insallah..

Senin yerine ben girdim sanırım,bunda da vardır bir hikmet,ben de senin sayende nasiplenmiş oldum,benden yana varsa hakkım helal olsun canım,niye banlandın?banlanınca cezalı mı oluyorsun?
Bi hata yaptim hata oldugunun farkina varmadim ama diger arkadaslarda da gordugm biseyi yaptm diyelim.. duada bulunamadim diye cok uzuldum her aksam okudum yazdiklarinizi..

Bi hata yaptim hata oldugunun farkina varmadim ama diger arkadaslarda da gordugm biseyi yaptm diyelim.. duada bulunamadim diye cok uzuldum her aksam okudum yazdiklarinizi..

Ayyy ne yaptın kizzz :KK66:)
Söylenecek bir şey mi söyle de bizde yapmayalım
Ama tabii seni zora sokacak bir şeyse söyleme.

Kızlar bu akşam benim duama başlanacak inşallah,ay bende bir heyecan:21::KK17: bir karın ağrısı duamı yazayım mı? :KK24:

Kızlar bu akşam benim duama başlanacak inşallah,ay bende bir heyecan:21::KK17: bir karın ağrısı duamı yazayım mı? :KK24:

Yazz canım tabii....
Niye karnın ağrıdı kii regl mi olacaksın????
Heyecandan sa olur ama :KK66: :KK66:

Yazz canım tabii....
Niye karnın ağrıdı kii regl mi olacaksın????
Heyecandan sa olur ama :KK66: :KK66:
Yok canım yeni bitti mazeretim,
Duam okunacak diye heyecan yaptım ya,içim kıpırdandı,kendimce temizlik,hazırlık yaptım,ruhen ve fiziken arındım,bu geceye temiz başlayayım diye,
Gerçi Allah biliyor,okuduğum her arkadaş için,dualarını defa defa söyledim,okumaya ara verince baştan duasını söyledim ve salavatla başladım,ama kendim için olunca ayrıca heyecanlandım:KK52:

Duam:
allahım bu duaları Gül kulun için okuyorum,rabbim sen gül kulunu eşine hayırlısıyla kavuştur,yuvasına huzur afiyet,mutluluk ver,çocuklarına başarılı,sağlıklı uzun ömür nasip et.rızklarına bolluk bereket ver,gönlünden geçirdiği tayin yerini gerçeği yap.amin

Ben hergun hergun baktım dualara.. bi arkadasimiza olmasamda yazamasamda hergunun duasini pay edileni okuycagimi soylemistim ama anlamadi sanirim.. tekrar hakkinizi helal edin.. baska birini aldiniz heralde yerime.. maazeretliler olursa yine eksikleri okumaya hazırım ben Allaha emanet olun..
Yok canım yerine değil yani sen olsan da girerdi arkadaş duaya. Ben de düşündüm aslında senin takip ettiğini topiği ama nolur ne olmaz şüphede kalmayalım diye yazamadım. Hani olur da yanlış hesap falan yaparım birşey olur diye korktum. Ama çıkarmadık gruptan seni, ben sadece okuyan arkadaşların isimlerini yazıyordum aklımdaydın yani. Muneye falan da sordum durumunu, çok şükür geldin:)
Devam edicez inşallah bu dua bittikten sonra başka bir dua ile. Çıkarma yok dediğim gibi, burdasın hala:)

L likear Canım yine gir listeye,
zaten sanırım ben sonuncuyum baştan başlayacak yani,ya da senden devam edelim
Kızlar daha tecrübeli tabi,ben yeniyim.Nasıl derseniz uyarım ama beni de çıkarmayın yaao_O

L likear Canım yine gir listeye,
zaten sanırım ben sonuncuyum baştan başlayacak yani,ya da senden devam edelim
Kızlar daha tecrübeli tabi,ben yeniyim.Nasıl derseniz uyarım ama beni de çıkarmayın yaao_O
Yok canım ne çıkması ikiniz de yanlış anlıyosunuz ya da ben mi anlatamadım:)
Kimseyi çıkarmadık çıkarmayız da, sadece L likear banlanınca onu çıkardığımızı düşünmüş ama öyle bir durum yok. Soruyorduk sürekli, geldiği için devam ediyor tekrar aynı. Senlik de bir problem yok yani için rahat olsun :)

X