Gönül birliği, dua kardeşliği

Canim kabul etmek ne demek, cikmani istemiyoruz biz de. Sen nasil kolayina gelecekse soyle, hani su gun su kadar okurum diye net bir cizelge olsun elimde hergun bildirim yapamasan da internette falan problem olsa da yazariz okudu diye...
Sağol canım , senin dediğin güzel olur aslında eğer bi problem olurda giremezsem ne kadar okuduğum belli olur , zaten hergün takip edip eksik olursa okurum . Ben işten yeni geldim günlük okuduğumuz sayılara bakıp msj atarım canım .

Ben seni çok küçük biri gibi düşünmüştüm oysa :KK66: :KK66:
Pekii öğretmensen nasıl annende kalıyorsun okula gitmiyor musun?
Allah bagislasin çocuklarini da.
Benim de bir kızım var. Ben de öğretmenim.
Ben okuyabilirim şimdi abdest aldım braindamage braindamage

Nefs Nefs benşm durumum biraz karışık canım,eşim asker şu anda yurtdşmda görevde bize de yazın aniden tayin hakkı verdiler(trör olayları artınca) ben de zaten eşim yurtdışında dedim Adana'ya annemin yanına tayin istedim,eşim ocak sonu gibi gelecek 2,dönem çocukları da alıp eşimin yanına döneceğim inşallah
Sen hangi şehirdesin?nerelisin?

Kızlar ben mazeretliyim zaten ondan anneme okutmuştum,dün okumamıştı,zaten yazdım.
Bu dua
usulü biraz zor,hergün farklı sayılarda,gece 11 den sonra okunuyor ya,E Bi de ayetel kürsi hem ızun hem de sayı fazla ondan karışıklık çıkıyor bence.
Arkadaş kabul eder mi ne demek,Allah kabul etsin okuduysan,kırgınlık olmasın eksik fazla elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce ediyoruz dualarımızı,halis niyetle yapalım,Bi de birbirimizi tanırsak sanki daha içten ederiz gibime geliyor.
Ben Gül,eşim görevde olduğu için şu an Adana'da annemle yaşıyorum ama bir kaç ay sonra kendi evime Kars'a geçeceğim.öğretmenim,2 çocuğum var 35 yaşındayım,sevgiler :KK200:
Merhaba canım, hatta abla mı demeliyim bilmiyorum :)
Ben ismimi söylemeyeyim belki bir tanıdık falan çıkar çok fazla bilgi verdim o yuzden tanıtayım direk. Özelden yazarım ismimi:) Ben de 23 yaşındayım inşaat mühendisiyim istanbulda çalışıyorum burda doğup büyüdüm bekarım, böyle yani :) memnun oldum..

Sağol canım , senin dediğin güzel olur aslında eğer bi problem olurda giremezsem ne kadar okuduğum belli olur , zaten hergün takip edip eksik olursa okurum . Ben işten yeni geldim günlük okuduğumuz sayılara bakıp msj atarım canım .
Tamam canım, sadece okuyamayacağın zamanlarda bildirirsin haberimiz olur. Yada illa akşamı beklemezsin oğlenden dersin ben şu kadar okuyacağım diye fark etmez yani.

Merhaba arkadaşlar evet tanışalım bencede :KK68:
ben 27 yaşındayım hatayda yaşıyorum özel sektörde yöneticiyim hatay da doğdum hatayda yaşamaya devam ediyorum...Allah bu sınırlar içerisinde inşallah hayırlı bir evl,lik yaptırırım çocuklarımıda bu şehirde büyütürüm :KK68:

Merhaba arkadaşlar evet tanışalım bencede :KK68:
ben 27 yaşındayım hatayda yaşıyorum özel sektörde yöneticiyim hatay da doğdum hatayda yaşamaya devam ediyorum...Allah bu sınırlar içerisinde inşallah hayırlı bir evl,lik yaptırırım çocuklarımıda bu şehirde büyütürüm :KK68:
Amin canımmmm, inşallah Allah hayırlısıyla nasip etsin :)
Mazeretli miydin bugün de sen?

Merhaba canım, hatta abla mı demeliyim bilmiyorum :)
Ben ismimi söylemeyeyim belki bir tanıdık falan çıkar çok fazla bilgi verdim o yuzden tanıtayım direk. Özelden yazarım ismimi:) Ben de 23 yaşındayım inşaat mühendisiyim istanbulda çalışıyorum burda doğup büyüdüm bekarım, böyle yani :) memnun oldum..
Ben de memnun oldum,en yaşlınız ben miyim yaaa böhüüüü:KK14:

sen bu yazdıklarına gerçekten inanıyor musun. ?
Canım tehtit ve küfür içerikli mesajına cevap veremiyorum, kitlemişsin mesajı. Sen benim kim olduğumu bilmiyorsun ama ben senin kim olduğunu biliyorum. ALLAHA havale ediyorum ancak bir tek onunla da kalmayacağım bilesin.
Mune Mune abla mesajı kibleyeyim sana.

X