Gönül birliği, dua kardeşliği

Canım mommy in annesi vardı ama sayı az ben okurum.
Kızlara az ver birde
M1601B M1601B canım devam etmeni istiyorum Lütfen bırakma kararını bildir ama kal lütfen
Bence de çıkmasın, her gun okuyacağı sayıyı bir seferde bildirebilir hergun girip bakması zor oluyorsa eğer. Ama ben kimsenin çıkmasını istemem..

K kalemero canım mustafabusra okudum demiş sıkıntı yok demiii.
Rabbim kabul etsin İnşallah duâlarımızı.
Biz O'na el açıp diliyoruz bizi boş çevirmez içini refah tut.
amin canım çok saol bu gece onun okuması gereken sayıyı paylaşıp okursanız sevinirim okumazsanız da olsun allah hepinizden
senin duanda şimdidden hayırlı olsun canım allah kabul etsin yetişirim 1-2 güne

amin canım çok saol bu gece onun okuması gereken sayıyı paylaşıp okursanız sevinirim okumazsanız da olsun allah hepinizden
senin duanda şimdidden hayırlı olsun canım allah kabul etsin yetişirim 1-2 güne

Sağol canım.
O zaman kaç okuyacağız braindamage braindamage bi el at kuzum sayılara

braindamage braindamage canım benim ben kalemero nun dünden kalan 47 alıyorum.
Sende 20 okur musun?
Yani bana 15 kalemero için 20 okuyacaksin.

Siz böyle iki kişi kaldınız hepimiz mazeretli ben yarın inşallah abdestli olacağım

Siz böyle iki kişi kaldınız hepimiz mazeretli ben yarın inşallah abdestli olacağım
yok canım olsun, ben yetiştiremezsem eğer kardeşime söylüyorum birlikte okuyoruz bir problem olmuyor yani. L likear da okuyacağım normaldeki sayımı diye mesaj atmış ama hangi sayıyı bilmiyorum :KK43: inşallah gelir bir an önce

ben dun 62 tane okumustum 1 tane eksikmis onu da okudum simdi ama arkadasim kabul eder mi onu bilmiyorum. Nefs Nefs in duasina yardim etmek istiyorum kabul ederseniz ama ondan sonra cikacagim.

Yaaa canım kabul eder misiniz ne demek tabii kii sen zaten bizimleydin.
Lütfen yarın ki listede olursun.
Bazen yanlış anlasilmalar oluyor kuzum.
Ben senin de duâni okumak istiyorum tamam mı canım

ben dun 62 tane okumustum 1 tane eksikmis onu da okudum simdi ama arkadasim kabul eder mi onu bilmiyorum. Nefs Nefs in duasina yardim etmek istiyorum kabul ederseniz ama ondan sonra cikacagim.
Arkadaşım neden etmeyeyim benim seninle ilgili bir problemim yok sadece o an yaşanan olaya ver burası dua yeri kırgınlık olmaz kusura bakma kirdiysam

Arkadaşım neden etmeyeyim benim seninle ilgili bir problemim yok sadece o an yaşanan olaya ver burası dua yeri kırgınlık olmaz kusura bakma kirdiysam
Kızlar ben mazeretliyim zaten ondan anneme okutmuştum,dün okumamıştı,zaten yazdım.
Bu dua
usulü biraz zor,hergün farklı sayılarda,gece 11 den sonra okunuyor ya,E Bi de ayetel kürsi hem ızun hem de sayı fazla ondan karışıklık çıkıyor bence.
Arkadaş kabul eder mi ne demek,Allah kabul etsin okuduysan,kırgınlık olmasın eksik fazla elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce ediyoruz dualarımızı,halis niyetle yapalım,Bi de birbirimizi tanırsak sanki daha içten ederiz gibime geliyor.
Ben Gül,eşim görevde olduğu için şu an Adana'da annemle yaşıyorum ama bir kaç ay sonra kendi evime Kars'a geçeceğim.öğretmenim,2 çocuğum var 35 yaşındayım,sevgiler :KK200:

Canim kabul etmek ne demek, cikmani istemiyoruz biz de. Sen nasil kolayina gelecekse soyle, hani su gun su kadar okurum diye net bir cizelge olsun elimde hergun bildirim yapamasan da internette falan problem olsa da yazariz okudu diye...

Kızlar ben mazeretliyim zaten ondan anneme okutmuştum,dün okumamıştı,zaten yazdım.
Bu dua
usulü biraz zor,hergün farklı sayılarda,gece 11 den sonra okunuyor ya,E Bi de ayetel kürsi hem ızun hem de sayı fazla ondan karışıklık çıkıyor bence.
Arkadaş kabul eder mi ne demek,Allah kabul etsin okuduysan,kırgınlık olmasın eksik fazla elimizden geldiğince,dilimiz döndüğünce ediyoruz dualarımızı,halis niyetle yapalım,Bi de birbirimizi tanırsak sanki daha içten ederiz gibime geliyor.
Ben Gül,eşim görevde olduğu için şu an Adana'da annemle yaşıyorum ama bir kaç ay sonra kendi evime Kars'a geçeceğim.öğretmenim,2 çocuğum var 35 yaşındayım,sevgiler :KK200:

Ben seni çok küçük biri gibi düşünmüştüm oysa :KK66: :KK66:
Pekii öğretmensen nasıl annende kalıyorsun okula gitmiyor musun?
Allah bagislasin çocuklarini da.
Benim de bir kızım var. Ben de öğretmenim.

X