gönlünüz razı olur mu?

Sevgili çitlembik ben sana katiliyorum. Esime sürekli derim ben öldûkten sonra evlenirsin sana hakkimi helal etmem diye. Onu o kadar asiri derecede seviyorum ki, baskasi gelip, onun kokusunu cigerlerine kadar çekecek, öpecek, sevisecek, ayni yatagi paylasacak, ona yemek piserecek, vs vs düsünmesi bile beni kahrediyor. O benden önce ölse, yas ne olursa olsun, Allah bûyûk konusmayayim asla evlemem. Ondan baska papatya koklamam bir kere, arti ondan iyisinide bulamam.

bizdede bu konunun muhabbrti geçti eşimde bende tekrar evlenmiycez söz verdik tabi allah ayırmasın...

Offf nerden çıktı şimdi bu soru karşıma?
Eşimle yine yanyana pc başında otururken şimdi ben bu soruyu okudum.
Sıcağı sıcağına sorayım dedim.
Ne dese beğenirsiniz: Ne zaman olduğuna bağlı!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roflol:
Gel de şimdi kızma bu adama, ben gül gibi geçiniyoruz diye söylerken....
Ama bak başkaları neler neler yazmış dedim o zaman da
nerden biliyorsun kim ne yapacak? dedi.:1shok:
Yok bu gün bu soru karşıma çıkmasaydı iyi olacaktı.....
:roflol::roflol::roflol:

Bazen eşime soruyorum...
Bir kere daha başımı belaya sokar mıyım diyor.:roflol:

Ben öldükten sonra evlenmiş evlenmemiş banane.
Ben ölmüşüm artık...Hayat benim için bittiyse, onunkininde
bitmesine gerek yok...

Ama çocuğum olduktan sonra ölürsem, çocuğumu ablalarıma verip,
öyle evlenebilir. Yoksa gerçekten hortlamanın bir yolunu bulurum.

Birde çeyizimi kullanamazlar...Anneciğim elin kadını kullansın diye yapmadı onları...
Onun dışında mutlu bahtiyar olsunlar...

olan ölene oluyor canım kalana değil...hayat devam ediyor tabiki evlensin belki bunu gerçekten gönülden söylemiyorum ama işin mantığıda budur herhalde..benim eşim evlenirmi evlenmezmi şuan nedesem yalan olur herhalde..kızıma çok düşkün olduğu için evlenmez gibi geliyor bana ama dedim ya hayat devam ediyor ve bir şekilde herkes hayatını idam etmek zorunda ya evli ya bekar...

çocuklarımı aileme teslim etmek koşuluyla ben eşime bu konuda sonsuz izin verdim
tek düşüncem çocuklarım onlar iyi olsun gerisi mühim değil

ben kesinlikle evlenmesini isterim,ama tabii hemen değil,birkaç yıl sonra evlenmesi çok mantıklı,benim kocacım yanlızlığı haketmiyor,benim geri gelme olasılığımda olmadığına göre yapacak başka birşey yok,ama ben onun ölümünü düşünemiyorum bile,bende yaşayamam o ölürse,hatta geçenlerde konusu oldu,ben dedim ben ölürsem evlen mutlaka,sizce anormalmi düşünüyorum

benım esım ewlenır kesın
cunkı ne karnını doyurabılır nede kendıne bakabılır .hasta oldugum zamanlar bunu anlıyorum adam yapıcak ama ınanın elınden hıc bır iş gelmıyor artı eline işte yakısmıyor .ewlensın belkı bende kı hıc farketmedıgı özellıkleımınde farkına varır gecte olsa degerını anlar hıc anlamamasından ıyıdır sonucta.

Ölmüş gitmişim ne yaparsa yapsın sadece kızımı düşünürüm gerisi boş zaten:çok üzgünüm:

canım bencede erkekler kolay kolay tek başına yapamazlar..çünki çok beceriksizlerdir :roflol:
yalnızlık allaha mahsuz diyorum evlenmesinde sakınca yok...zaten öldükten sonraa ne önemi varkiii..

Valla nişanlıyım durum ne olur bilemiyorum da
etrafımdan gördüğüm erkekler tek başlarına hiç yapamıyorlar ki zaten insanın kendi doğası tek başınalığı kabul etmez ki....

tek ev işi yapabilmek, evini temizlemek değil iş yani...

bizim bi komşumuz vardı. eşi 30 lu yaşlarda öldü sanırım adam çok yıkıldı perişan oldu. senelerce evlenmeki ki kızı benim arkadaşımdı. Evlerine giderdim adam işinden geldikten sonra yemeğini yapmış evi toparlamış kızıda yardım ederdi yani. Ama bi müddet sonra evlendi. Çünkü insan eve geldiğinde birsini ister sanırım o sevgiyi o güler yüzü arar bence

Ne bileyim ya hiç büyük filan konuşamıcam. Sonuçta ben öldükten sonra eşim evlenmiş evlenmemiş ne fark eder yalnız şuna üzülürüm eşimi çok severken o başkasıyla evlenirde ahirette beraber olamıcak gibi bir durumum olamazda o yıkar beni işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…