Gönderilmeyen Mektup..

meltosh

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
1.059
52
32
Merhaba , sevgili

Uzun zamandır yazmıyordum ,nedenini sorma çünkü bende bilmiyorum. Ama şu gecen zaman içerisininde anladım ki., yazmak en büyük ilacımmış ve yazmayınca ayrılık ateşi daha çok yakıyormuş insanın içini.

Önceleri unuturum , atlatırım diye düşünmüştüm , hiç düşündüğüm gibi değimiş . Gittiğin yolda gözlrim talıkı kaldı,saat mıh gibi yerinde sayıyor , gecmek bilmiyor.

şimdi gittiğin yola bakıyorumda ne kadar kalabalık , insanlar telaş içerisinde , koşuşturmada . Kendilerine verilen sayılı soluğu sanki çarçabuk bitiri verme telaşındalar . Oysa gittiğin gün nasılda çöktü karanlıklar üzerime , heryer zifiri karanlık oluverdi.Bir sen birde ben kaldık sanki sokakta , o günde kalabalıkmıydı heryer hatırlamıyorum

Sen gittikten sonra uzun bir süre kıpırdayamadım yerimden.Duygularım felç geçiriyordu,sonra yavaş adımlarla eve geldim,kapıyı actım ve soguk bir yanlızlık karşıladı beni.Omuzlarım dahada düştü. Kalabalıkların arasında yanlızdım , yapayanlız sen yoktun çünkü ben yetidim , öksüzdüm , çaresizdim . Sen herşeyimmişsinde ben çok geç anlamıştım .

Uzun zamandır aynalara bakmıyordum geçen gün aynanın önünden gecerken gözüm takıldı "ipek gibi " deyip oksadıgın "mis gibi kokuyor "deyip koklamaya doyamadıgın saçlarıma aklar düşmüştü . Ama ben hiç üzülmedim ve senden hatıra diyede koparmaya kıyamadım
Birde inanmıycaksın ama hani her seferinde "yapma şunu , hiç canın acımıyormu " deyip kızdıgın tırnaklarımı yeme alışkanlıgımı bıraktım ve birazda olsa uzata bildim. bu ayrıgın getirdiği tek olumlu şey bu oldu sanırım.

Sana bunları ne için yazıyorum bilmiyorum.Belki seni çok özlediğimden , dünya gözüyle birdaha göre bilirmiyim endişesi taşıdıgımdan, belkide ömrümün sonuna dek seni unutmayacagımdan kimbilir?

her camdan bakışımda gözlerim gittiğin yola takılı kalıyor ve bir gün o yoldan gelecegin günü sabırsızla bekliyorum . Umutla hiç bıkmadan usanmadan

Biliyorum ben yine bu mektubu sana yollayamayacagım . Diğer yazdıklarım gibi bunuda özenle zarfın içine koyup , gönderen hanesini boş bırakıp alıcı ve adres hanesine bir sürü soru işaretleri doldurup diğerlerinin yanına koyacagım. Kim bilir belkide bir gün tüm cesaretimi toplayıp hepsini birden sana yollarım.

neyse ben yazmayı çok özlemişim sanırım çok uzun oldu . Ama şunu bilki bir gün gittiğin yolda geri geldiğini görürsem , hiç kimseye aldırmadan seni seviyorum diye bagırarak koşacagım sana

SENİ ÖMRÜNÜN SONUNA KADAR BEKLEYEN SEVGİLİN

HOŞÇAKAL

zevkle okudum canım.güzelmiş.emeğine sağlık,ellerine sağlık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…