Gonal f ve Çatlatma İğnesiyle Gebelik Süreci Ve Kalp Şeklinde Rahim

kaderaycankebeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
10
3
27
Merhaba arkadaşlar;

Ben 26 yaşındayım ve anne olmak istiyorum.

Bana pkos tanısı kondu. Bi kaç ay klomen kullandım fakat hiçbir şekilde yumurtalarım tepki vermedi.

Şu an gonal f 900 +Çatlatma iğnesi tedavisi görüyorum.

Amh 5.88. hsg çektirmedim fakat doktorum muayenede rahmimin kalp şeklinde olabileceğini ve et parçası olduğunu söyledi. Bu ayki tedaviden sonra hsg de çektiricem…

İğnelerle 7 günde 11 mm yumurtam oldu ve 1 hafta daha kullanıp bu çarşamba günü tekrar kontrole gidicem.

Birde iğneler çok pahalı siz nasıl temin ediyordunuz…

Bu şekilde tedavi görüp sonuç alan var mı…

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim…

Bende cok pahaliya aliyodum igneleri ama tanidik eczane ve pazarlik yapinca indiriyolarmis fiyatlari arkadasim o sekilde almis sonradan ogrendim. Hsg cekilseydiniz keske tedaviden once malum igneler ilaclar ates pahasi bi sorun varsa mudahale edilir oyle baslardiniz tedaviye insaAllah tedaviniz olumlu sonuclanir

Hsg ye tüpler için bakılıyordu genelde bende şu an 4 senelik evliyim ilk evlendiğimde hamile kalmıştım 5 hastalıkken düşük oldu o yüzden çektirmedim ama inşaallah sorun çıkmaz doktorum önemli bişey görünmüyor şimdilik dedi alttan muayene esnasında. Tedavi başarısız olursa zaten mecbur çektiricem

Siz
Siz bu şekilde tedavi görerek mi tedavi gebe kaldınız acaba

Ben Hsg ile rahmimin T seklinde oldugunu ogrendim ve duzeltme icin histereskopi ameliyati oldum ultrasonda gozukmuyo T sekli oldugu 13 yildir tedavi oluyorum bu sene ogrendim ustelik daha once hsgde cekilmisdim T sekli olunca zaten cocugum olmazmis

Ameliyattan sonra ki tüp bebek tedavileri genelde başarılı oluyor diye biliyorum ama inşaallah başarılı olur sizinki de… bide yaşınız kaç acaba.
Yok canim ben tup bebek tedavisi goruyorum su an transfer asamasindayim. Histereskopi ameliyatimi oldum T sekli rahim duzeltildi su an 14 ekimi bekliyorum transfer gunum belli olcak

Ameliyattan sonra ki tüp bebek tedavileri genelde başarılı oluyor diye biliyorum ama inşaallah başarılı olur sizinki de… bide yaşınız kaç acaba.
Yasim 33 benim insaAllah ya Allah razi olsun 13 yildir evliyim guzel olsun Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin

ben bu ay başlayacagım oahalı derken ne kadara alıyosunuz ki ben en son 100-200gibi bişey duydum sanki
Ben 2300 liraya gonal f 900 kalem aldım canım. SGK ile anlaşmalı yerler raporla bi kısmını karşılıyormuş diye duydum ama nasıl oluyo o işler bilmiyorum biz doktorun kliniğinde tedavi görüyoruz ve anlaşması yok SGK ile maalesef

neeee bi tansiyonum düştüüü.... gonal f tam olarak neydi? direkt çatlatma iğnesimi yoksa baska bişeymi

Gonal f yumurta uyarıcı bi ilaç büyütmek için … çatlatma iğnesi büyümüş olan yumurtayı büyütüyor o 180 lira civarı
ayyy çok şükür bi an çatlatma iğnesi sandım. bu gonal f klomen ilacının yüksek dozda iğne versiyonu o halde bu ay çatlatma iğnesi alacagım inş. henüz fiyatını bilmiyorum o yüzden merak ettim :)

Canım ben fostimon ve meriofertle hamile kalmıştım 5-6 tane yumurta gelişmişti ama sadece bir tanesi tuttu 2 aylıkken onu da kaybettim şimdi tüp bebeğe başladım 6 aydır deniyordum olmuyordu

Merhaba aynı rahatsızlık bende de var pcos klomenle yumurtam büyüdü fakat cevap alamadık olumlu gonal f e yeni başladık sonrasındada çatlama iğnesiyapılacak umarım olumlu sonuçlanır sizinki de benim ki de

Canım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah tez zamanda hayırlı zamanda hayırlı haberler alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…