Gonal F 450 fiyat

asmalikonak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
76
10
25
Kızlar devlet hastanesinde 2 ci çocuğu için aşılama tedavisi görenler varmi aranızda bir kutu Gonal F 450 ye ne kadar ücret ödediniz bunu sormamdaki amaç bildiğim kadarıyla eğer çocuğunuz varsa devlet ilaçların belli bir kısmını ödemiyormus hiç çocuğu olmayanları ödüyormuş bu bilgi doğrumu

Kızlar devlet hastanesinde 2 ci çocuğu için aşılama tedavisi görenler varmi aranızda bir kutu Gonal F 450 ye ne kadar ücret ödediniz bunu sormamdaki amaç bildiğim kadarıyla eğer çocuğunuz varsa devlet ilaçların belli bir kısmını ödemiyormus hiç çocuğu olmayanları ödüyormuş bu bilgi doğrumu
bunun için rapor falan çıkartılıyomuş sanırım ama ben normal aldım raporsuz aşılama tüp bebek falan değil sadece gonalf denedik 4.000₺ e aldım maalesef😓

bunun için rapor falan çıkartılıyomuş sanırım ama ben normal aldım raporsuz aşılama tüp bebek falan değil sadece gonalf denedik 4.000₺ e aldım maalesef😓
2020 yılında oğluma hamile kalmak için tedaviye başladığımda hemşire pcos olanlar 3 ay hap kullanırsa asilama icin rapor çıkıyor o yüzden 3 ay hap kullandiriyoruz dedi fakat o zaman çocuğum yoktu ilk çocuk için ugrasiyordum çünkü o zaman devlet hastanesinde tüp bebek fiyatı hiç çocuğu olmayana 6 buçuk bin Ken çocuğu olana 12 bindi devlet karsilamiyordu hemşire bi hastaya anlatırken duymuştum şimdide ikinci çocuk için tedaviye gitmek istiyorum merak ettiğim şey pcoslulara rapor çıktığını biliyorum ama çocuğu olanlara çıkarıyorlarmi yoksa cikarmiyorlarmi orasını öğrenmek istiyorum aşılama da önemli olan gonal f 450 igne bunun güncel fiyatını merak ediyorum ama çocuğu olanlar özellikle cevaplarsa çok sevinirim

İlaçlara az para ödemeniz için rapor olması gerekiyor. Çocuğu olanlara rapor verilmiyor.
İlaç fiyatı bazen eczane den eczaneye değişiyor.

Pazartesi günü eşim 2 bine aldı iki kutuyu. Ama ben devlette üç kez aşılama hap negatif olduğu için raporlu o fiyata aldm.eczanedeki adam raporsuz 6 bin küsur diye bişe demiş sanırım.

X