Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri gold longda gögüs büyütücü aldım umarım ise yarar

bugün aksamda sürdüm. sitesinde fındık büyüklüğünde yazıyor ama katı bir krem deil su gibi fındık büyüklüğü nasıl belli olacaksaaa

merhaba;
ben siteye yeni üye oldum ...benmde en büyük sıkıntılarımdan biri olan göğüs büyütme konusuyla ilgili yorumlarınızı görünce dayanamadım ve üye oldum :)
bahsetmiş olduğun Longda gold kremini bende satın almak istiyorum ancak endişeleniyorum sanırım sen daha önce kullanmışsın ...yorumlarını yazarsan çok sevinirim :)

bugün aksamda sürdüm. sitesinde fındık büyüklüğünde yazıyor ama katı bir krem deil su gibi fındık büyüklüğü nasıl belli olacaksaaa

canım sen kullanmaya başlayalı 1 ay olmuş nasıl faydası varmı lütfen paylaş bizlerle dün gittigidiyorda 1 kutusu 30 liraydı almak istedim ama karar veremedim lütfen yararı oldu veya olmadı paylaşırsan seviniriz haberlerini bekliyorum canımhihoyyyt

Bende öğrenmek istiyorum. Sitelerinde 1 ayda fark belli olur yazıyordu. İşe yaradı mı butterfly? Paylaşabilir misin lütfen?

merhaba hanımlar bende 2 hafta önce longda siparişi verdim internet üzerinden burdaki arkadaşlarının yorumlarını okuduktan sonra denemeye karar verdim. o kadar küçük göğüslerim var ki ne kıyafet giysem yakısmıyor ve buda beni cok rahatsız ediyor. umarım dedikleri kadar bir büyüme olur. bir umutla sonucu bekleyecegim. sizleride sonuclardan haberdar ederim. kullanan arkadaşlarının yorumlarınıda bekliyorum...

ya arkadaşım kullandınmı bu kremi nasıl işe yarıyomu bi gelişme varmı yazarsan çok sevinirim

kızlar kremi kullanalı daha 1 ay bile olmadı ama biraz gelişme var gibi
dün biraz korku yaşadım ama 10 gündür sol göğsümde bir sertlik oluştu doktora gittim allahtan bişey çıkmadı heralde kremin etkisi sağda pek bişey yok ama solda var gibi ne yapayıum sizce kullanmaya devam ediyimmi

ben almıstım ama kullanmadım simdi hamileyim 6 haftalık ve büyüyor gögüslerim :))) en iyi yöntem :))

inş.bi faydası oLurr yhaa biraz qeç oLdu ama bnde dün netee qezinirkn site dkkatimi çektii şimdi nasıL bi faydası varmı bende aLmak istiyorum ama..qüvenemiyorum bi türLü:kedi:

selam canım bu gold long sıte guvenlımı acaba urunler orjınalmı yoksa cakma mı bende sıparıs vermek ıstıyorum guvenemıyorum
senın urunun kac gunde geldı memnun kaldınmı bılgılendırırsen cok sevınırım canım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…