goji berry düzenli kullanım

demirsibel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
6
0
31
merhaba arkadaşlar.Ben 22 yaşındaym ve hayatım boyunca hep kilo sorunlarım oldu ve kilo veremiyorum.goji berry kullanımını bir iki hafta denedim bende etki yapmadı acaba sebebi ne olabilir.goji berry ile zayıflayan arkadaşlar ne olur yardım edin Allah rızası için cvp verin çok üzgünüm

Her sene zayıflatır diye ürünler sürüyorlar piyasaya. Bu yıl da goji berry moda oldu. Ben birkaç yıldır kışları kuru meyve olarak yiyorum lifli olduğu için. Yabanmersini, hurma, incir vs. gibi. Geçen yıllarda zor buluyordum çünkü bilinmiyordu ve her yerde satılmıyordu. Bu sene baktım birçok yerde goji berry gelmiştir diye ilanlar görünce mutlaka bu yılın modası bu oldu dedim. Abartacak bir şey değil sağlıklı beslenip veya diyet yapıyorsanız ona devam edin yanında da bu meyveyi yiyebilirsiniz. Diğer kuru meyveler kadar etkisini görürsünüz lifli olduğu için. Fazla bir beklentiye girmemek lazım.

Bir yerlerde bir tarif okumuştum yağ yakıcı özelliği var diye limonla. Bulursam gönderirim buraya.

haklısınız aslında bnmkide bir umut işte

ya her sene belli bir ürünü şişirip patlatıyolar hem fiyatlarını hem de ceplerini.efendim şöyle zayıflatıyor,böyle iyi geliyor.hep aynı mantık..
altın çilek,elma kurusu, instagramdaki meşhur çayı vb. hatırlayın

Evet altın çilek aynen böyle nasıl herkese umut vermişti. hapları yapıldı vs. Bugün adı bile yok. Bu yıl goji berry fazla ithal edilmiş demek ki. Ürünü en iyi satma şekli zayıflattığını yaymaktır.

haklısınız aslında bnmkide bir umut işte

Umudunuzu kırmak istemezdim ama piyasa gerçekleri böyle ne yazık ki. Seneye başka bir ürünü parlatacaklar sektör böyle dönüyor. Öyle zayıflatan bir ürün piyasaya çıkarsa bu tıpta bir devrim olur ve zenginler bize bırakmazlar.

ÇALIŞANLAR İÇİNDE UYGUNMUDUR.DİĞER ÜRÜNLER METOBOLİZMAYI CALIŞTIRIYOR. O YÜZDEN İŞ YERİNDE KULLANAMIYORUM.ACABA ÖYLE BİR ETKİ İLE Mİ KİLO VERİYORSUNUZ . KULLANIMI NASIL ?

Kızlar hiç bir besin mucizevi değildir. Tek başına kilo aldırmaz veya tek başına kilo verdirmez. Goji Berry çok yararlı bir meyve ancak çok fazla tükettiğinizde fazlası yağ olarak depolanır. Bu nedenle ara öğünde 1 porsiyon meyve yerine 1 yemek kaşığı tercih edebilirsiniz :)

Merhaba Sibel, Goji Berry çok yararlı bir meyve ama genel anlamda beslenme dikkat etmezsen Goji Berry zayıflamanı sağlamaz. Goji Berry tokluk hissi veren, antioksidan oranı yüksek bir meyvedir. Bu nedenle diyetine ekleyebilirsin. Hiç kimse tek başına bir besinle zayıflayamaz. Ben beslenme şeklini değiştirmeni ve spor yapmanı tavsiye ederim :)

Arkadaşlar goji berry kullanmak istiyorum. Ancak yan etkisi varmıdır bilmiyorum. diye bir yer buldum. daha önce bir arkadaşım bu siteden alarak kullanmış ve bir sorun yasamamış. Kullanan baska biri varmı ? bana yardımcı olabilirmisiniz

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba, goji berry nin herhangi bir zararı yok. Ancak zayıflamak için her besin gibi çok fazla tüketirseniz kilo almanıza neden olur. Goji berry' nin birçok yararı var. Ancak mucizevi bir besin değil. Bu nedenle beslenmenize eklerken miltarına dikkat etmenizi tavsiye ederim :)
Dilersen bununla ilgili aşağıdaki linki tıklayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Ben kullandım 5-6 kilo verdim.Ancak devamlılık istiyor.
***Tatlı ihtiyacımı ciddi oranda azalttı.(Ben tatlı canavarı biriyim normal koşullarda :) )
Çerez niyetine ara öğün gibi yenilebilir.Veya sıcak suyun içinde 5 dk demlensin ve için.Kuru üzüm gibi birşey.Ben yerken keyif aldım.
Şuan da çayını içiyorum.Bunu yerken veya içerken günde 2,5 litre su içmeliyiz.
Süreklilik,Bol su,Yediğimiz tüm yiyeceklerin miktarı ve günde 1 saat yürüyüşle kilolardan kurtuluruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…