Gögüsumde yesil sivi geldi cok korkuyorum yardim lütfen..

kader_nl

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2009
1.082
173
kizlar 1 hafta once gogusumde yesil sivi geldi doktora gittim film cekildi kucuk bir sey oldugunu soyledi ve sivi aldi cuma gunu sonuclarim belli olacak ama ben cok kokuyorum kotu bir sey cikacak diyee ayni durumu yasiyan varmi lutfen yardim kizzlar.........

canım iyi düşün ki iyi olsun... Hiç bişeyin çıkmayacaktır Allahın izniyle...
bizi de haberdar et

kizlar 1 hafta once gogusumde yesil sivi geldi doktora gittim film cekildi kucuk bir sey oldugunu soyledi ve sivi aldi cuma gunu sonuclarim belli olacak ama ben cok kokuyorum kotu bir sey cikacak diyee ayni durumu yasiyan varmi lutfen yardim kizzlar.........
canim gecmis olsunn
benimde gogsumden sivi gelmisti megersem sutmuss !ama ben dogum yapmadimki dedimm nasilsut gelirr .doktor kan aldii ve prolaktinim yuksekmis o yuzdenn sut salgiliyomus ilacla duzeliyo hic canini sikmaa .hormonel yanii .:1hug:

ay bnm de bembeyaz bi sıvı geliyo hamile falan değilim ki zaten daha 19 yaşındayım doktora gittim ultrason çekti ve kandan hormonlara baktı hiç bişey bulamadı normal dedi yolladı ama bn yine de korkuyorum biraz hala azacık bastırsam göğsüme geliyo çünkü

kizlar benim sonuclar temiz cikdi mamografi cekildi ekoyla bakildi kucuk bi kist cikdi yag bezesi gibi ama zararsiz siva aldilar hepsi cok sukur temiz cikdi ben hollandada yaptirmisdi turkiyeye gidince ordada yaptirdim hepsini ordada temiz cikdi cok sukur turkiyedeki doktorlar cok kucuk bir sey elle muayeneda ele gelmiyo anca ekoda belli oluyor dediler ele gelseydi hemen alcaklardi allah kimseyi korktuguna ugratmasin

X