Göğüsten sıvı gelmesi

bernako12

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2022
42
18
26
Hanımlar merhaba ben daha önce 12 haftalık bir kürtaj geçirdim bebeğin kalbi durduğu için ve ondan sonrasında kendiliğinden göğüslerimden sıvı gelmeye başlamıştı sık sık ve doktoruma sorduğumda vücut doğum gibi algıladığı için göğüs kanallarının artık açıldığı için bunun olabiliceğini söyledi zamanla kesildi sonra çok nadir bazen geldi durdu ve uzun süredirde yoktu ben hiç denk gelmedim şimdi ben bu ay tatile giderken adet gecikitirici kullandım sonrasında adet gördüm ama bu ara biraz mide bulantılarım var göğüslerim de damarlar yine bir belirginleşti eşimde hatta hamilesin diye tutturdu bu ara ama adet gününe daha 12 gün var bugün baktım dışardan geldim sütyeni çıkartınca bir damla kadar ıslaklık hissettim ikisindede pijamama geldiği için sarı gibi iz yapmıs biraz önce merak ettim sıktım biraz beyaz sarımsı gibi bir damla geldi yine ama anlamadım korktum biraz açıkcası hamilelik belirtisi olabilir mi bu acaba ve prolaktin hormonuna sağlık ocağı bakıyomu böyle nadir de olsa gelmesi normal mi kafamda deli sorular hafta içi gidip gebelik testi falan hepsini yaptırayım diyorum sağlık ocağında

Kuzum adetime 12 gun var demissin yani adetten 14 gun once falan iliski yasamis olsan bile bu kadar cabuk belirti veriri mi bence vermez. Kurtaj ne zman oldun acaba.

Kuzum adetime 12 gun var demissin yani adetten 14 gun once falan iliski yasamis olsan bile bu kadar cabuk belirti veriri mi bence vermez. Kurtaj ne zman oldun acaba.
2 yıl oldu acaba adet geciktirici kullandığım için mi böyle belirtiler görüyorumm hiç kullanmamıştım biraz dengemi bozdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…