Göğüste ağrı

Ozyel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2012
119
3
Merhaba kızlar
yaklaşık 6 ayı geçen ve sürekli şiddetlenen bir göğüs ağrısıyla birlikte büyüyen bir şey var içinde göğsümün. İlk zamanlar fındık kadardı farkettiğimde sonra ceviz kadar şimdi ise baya büyüdü özelikle adet dönemime yaklaşık 15 gün kala daha da çok ağrım artıyor kolumu kaldıramıyorum geceleri üzerine yatamıyorum uykumdan uyanıyorum
Artık doktora gitmenin zamanı geldi diye düşünüyorum bunun için hangi doktora daha doğrusu hangi bölüme gözükmem gerekli bileniniz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler hepinize..

Geç kalmadan daha fazla bir dahiliye doktoruna görün..hemde yarın..

ne oldu canım sonuç nedir belli oldu mu?

ne oldu canım sonuç nedir belli oldu mu?
çok teşekkür ederim ilgin için en başta

bugün gidemedim çünkü canım özel hastahaneden randevu aldım pazartesi için babamı aynı hastahanede ameliyat ettirmiştik çok memnun kaldık inşallah pazartesi öğreneceğim ne olduğunu

canım kesinlikle genel cerrahiye gitmen gerek onlar ultrasyona yönlendiriyor.ben ailemden dolayı risk grubundayım.6 ayda bir kontrol oluyorum bu şekilde.göğüs demen meme dokunda eline bir kitle geliyorsa kesinlikle dahiliye değil ya kadın doğum ya da genel cerrah ya da onkologlar bakıyor.ben genel cerrahiye gidiyorum.

Son düzenleme:
bende de arkadaşta olduğu gibi mememde küçük bir sertlik elime gelmişti ve ağrıyordu..kanser şüphesiyle hastane randevu operatorunu aradım bana dahiliye doktorundan randevu verdi..doktora gittim doktor elle kontrol etti benden aynı hastaneden ultrason memografisi çektirmemi istedi..sonuçu ertesi gün aldım yine aynı doktora sonuçlarla beraber gittim..bende süt bazesi olduğunu söyledi...daha sonra emin olmak için başka bir doktorada muayene oldum aynı şeyleri istedi o sonuçta aynıydı..süt bezesi..sorun yok dedi bu her kadında olabilecek durumdur genç kızlardada oluyor dedi..dahiliyede bakıyor bu şikayetlere..internette araştırdım kanser hangi branşta diye oradada dahiliye diyo..ama bir dahaki sefere genel cerraha bende gideyim..bildiğim iyi oldu

çok teşekkür ederim o zaman ben genel cerrahiye randevumu değiştiriyorum

bende çok bakındım internette hangi bölüm diye kadın doğum,dahiliye,genel cerrahi arasında bir sürü görüşler var söylediğiniz gibi hangi bölüm olursa olsun yapılan tahliller de sonuç hep aynı çıkıyor..

doktora gittin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…