Göğüslerimi nasıl büyütebilirim?

ebraar06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
18
3
Merhaba herkese. Göğüslerimi nasıl büyütebilirim? Kendimi çok kötü hissediyorum çocuk gibiyim bu durumdan rahatsızım 18 yaşında bir kızım annemlere söylüyorum ama büyürler diyor ama umudum yok kendimi kandirmak gibi olur..
yaşıtlarımın büyük, ozguvenliler ne giysem üstüme oturmuyor nasıl büyütebilirim çözüm bulmaya çalışıyorum… ( umarım linc edenler olmaz..) badem yağıyla uçlarına masaj yapsam ise yarar mı bilemiyorum çilek yağını önerenler olmuştu ama bilemedim.. ( kendimi iyi hissetmek için umarım yanlış anlamazsınız😔

benim 75 b idi. annem hep cocuk doğurunca büyürler derdi. su an hamileyim 85c oldu 😂 hatta annem bile sasırdı 😂 keyfini çıkar ve sunu asla unutma kücük meme her zaman kazanır 😘

Masajla vs en fazla dolgunluk kazanır, o da kalıcı bi şey değil zaten. Meme yapısına aykırı masajla sporla büyümesi maalesef.

Ne masajlar ne yağlar ne kremler kullandım büyümedi gitti varsa bi Öner’i bende alırım 😂😂
Bir kadin çilek yağı önerdi sabah akşam 10dk uçlarını masaj yapın dedi rezene Medine hurması önerdi yorumları okudum ise yaradı diyenler vardı bilemiyorum

Çok etkisi oluyor dedi hepsi bianda yapılınca bende bilemedim
images

Çilek yağı şu yapının nesine yarayacakmış

Merhaba herkese. Göğüslerimi nasıl büyütebilirim? Kendimi çok kötü hissediyorum çocuk gibiyim bu durumdan rahatsızım 18 yaşında bir kızım annemlere söylüyorum ama büyürler diyor ama umudum yok kendimi kandirmak gibi olur..
yaşıtlarımın büyük, ozguvenliler ne giysem üstüme oturmuyor nasıl büyütebilirim çözüm bulmaya çalışıyorum… ( umarım linc edenler olmaz..) badem yağıyla uçlarına masaj yapsam ise yarar mı bilemiyorum çilek yağını önerenler olmuştu ama bilemedim.. ( kendimi iyi hissetmek için umarım yanlış anlamazsınız😔
Merhaba ablacım
18 imde 70 bedendi
22 imde 75 oldu nasıl olduysa
25 imde 80 beden oldular. Gayet ıyı gorunuyorlar.

Bence zaman ver 🩷

Var demekki bir faydası bilemeyiz bir kaç kişi daha dedi bunu sadece bu bahsettiğim kadin değil bi kız 80idi 85 tam oluyor dedi
Yani bilebiliriz çünkü bilimsel olarak imkansız :)) masajla, ister çilek yağı ister nane yağı ister hacı yağı fark etmez maks dolgunlaştırırsın. 80-85 sırt ölçüsü zaten meme ölçüsü değil, kilo almış bahsettiğin ablamız

Yani bilebiliriz çünkü bilimsel olarak imkansız :)) masajla, ister çilek yağı ister nane yağı ister hacı yağı fark etmez maks dolgunlaştırırsın. 80-85 sırt ölçüsü zaten meme ölçüsü değil, kilo almış bahsettiğin ablamız
Hayir normal ölçmüş sırt ölçüsü değil

Hayir normal ölçmüş sırt ölçüsü değil
Ablam 80-85 dediğin sırt ölçüsüdür. Meme ölçüsü dediğimiz şey ABC olan cup ölçüleridir. 80b'den 85b'ye mi geçmiş mesela neye geçmiş?

Denemek istiyosan dene, çilek yağı dediğin pahalı bi şey değil. Ama yapısına aykırı memenin yani

Ablam 80-85 dediğin sırt ölçüsüdür. Meme ölçüsü dediğimiz şey ABC olan cup ölçüleridir. 80b'den 85b'ye mi geçmiş mesela neye geçmiş?

Denemek istiyosan dene, çilek yağı dediğin pahalı bi şey değil. Ama yapısına aykırı memenin yani
Göğüslerin üstünden ölçmüş 85a mi b mi öyle demişti

X