göğüslerimde ağrı var ama....

dilexgximbebexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
201
0
kızlar lütfen bana yardım edin benim yumurtlama günüm bile gelmeden göğüslerim acımaya sızlama başladı adetten hemen sonra ancak 2 kere ilişkiye gidik ve benim göğüslerim ağrıyor aynı adet olacakmışım gibi daha adetime 15 gün var 33günde bir oluyorum artı gecikmelerde yaşıyorum ama bu ay nasıl birsey anlamadım sizce adetten hemen sonra hamile kalmı olabilirmiyim geçen 2ay 41 günde bir adet olan biri bu ay 15 günde hastalanabilirmi?fisfisfis

cnm benmde aynı senn gibi oldu benmde adetime 15 gün var ama göğüslerm acıyor bunun sebebini bende bilmiyorum....benmde adetim 33-34 günde bir oluyor öyle değildi ama son 3 ay öyle oldu ve bu durumda muhtemelen yumurtlama tarihi adetin 1.gününden itibaren 18.gün falan olur çünkü adet arası uzadıkça yumurtlama günüde değişiyor biliyorsundur cnm normalde 14-15.günler diyorlar ama benm hesaplara göre 18-19.günler çıkıyor bu durumda yumurtlama tarihi gelmeden hamile kalmış olabilimisin bilmiyorum???? ama inş. öyledir cnm seninde benmde !! Allah büyük ben hep yumurtlama tarihlermde ilişkiye girdim olmadı bu işler belli olmaz ki cnm ben artık öyle düşünüyorum..göğüslerde değişiklik döllenmeden bi kaç gün sonra başlarmış inş. öyledir güzelm gerçi belirtiler kişiden kişiye değişiyor ama biz hep olumlu dualar edelimde herşey olumlu olsn inşallah !!!

cok sağol canım yaa inşallah ikimizde müjdeli haber verebiliriz. Benim bu ay 9. ayım olacak inşallah bu ay tutar ama senin de dediğin gibi benim de yumurtlamam yaklasık19. günde oluyor hesaplamalara göre ama zaten düzensiz olduğum için acaba bu ay erken mi yumurtladım diye düşünmeden edemiyorum yani umut fakirin ekmeği misali:))
hakkımızda hayılrısı olur inşallahkaydirigubbakcemile5

yumurtlama bellide olmayabiliyor cnm bi yerde okumuştum adet gördüğümüz an bile canlı yumurta olabiliyormuş o anda...Allah büyük ben hep yumurtlama günlerimde ilişkide bulundumda bişey değiştimi ?yine kalamadım...:KK43: bence bu ilk önce Allahın takdiri daha sonra şans işi cnm inş. hamilesindir bi değişiklik sezdim böyle olmuyordu diyorsun kısmet belkide vardır cnm...

sağol canım benim yaa senden başka kimse bni sallamadı:) cook teşekkür ederim dediğin gibi allahın takdiri bende irdaha sormucam zaten gerci ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ama neyse kendimi tutucam zaten kimse ne olduğunu bilemez ki maksat aynı şeyleri yaşayan varsa belki umudum olur diye cook sağol canım :1hug:

ya cnm benim gögüslerim bir aydır çok hassas ara ara sancım oluyo ama halen adet olmadım 2 ay oldu halen adet olmadım bu durum benim caınımı sıkmaya başladı :KK43:((8

canım aynı şey bende oldu 8 ağustosta regl oldum 20sinde göğüslerim sızlamaya başladı 7 eylülde regl oldum tekrar.ve arefe günü yani 29 eylülde kahverengi lekelenmem oldu 5-6 gün sürdü.regl olucam diye bekledim ama olmadım sadece lekelenmeyle geçti bir hafta.test yaptım acaba yerleşme falanmı diye ama testte negatif.benimde 33-34 gün sürüyor düzenim.aynı senin gibi 9 aydır uğraşıyoruz.tabi 1buçuk yıl adetimi düzene sokabilmek için ilaç kullandım.bıraktım ilacı 9 aydırda bekliyorum ha bu ay diye ama olmuyor.umudumu kaybetmiyorum.Allah ne zaman nasip ederse o zaman inşallah canım.sende sıkma canını.internetteki otomatik hesaplamalara göre lekelenmeyi regl dersek 12 ekim yumurtlama günüm görünüyor canım bakalım bu aralar boş geçirmemeye çalışacağım akşamları:))) umudunu lütfen yitirme.haberleşelim mutlaka ben gün içerisinde siteyi 4-5 kez ziyaret ediyorum canım.

benim tam yumurtlama zamanında oluyor bu tip göğüs ağrılarım
bakıyorum acıyor tamam çatlama oldu diyorum
hiç yanılmadım bu yüzden :roflol:
3 aydır ovulasyon takibi yapıyor doktorun ve ultrasondada bakıldığında çatlamış oluyor

3 aydır ovulasyon takibi yapıyor doktorun ve ultrasondada bakıldığında çatlamış oluyor

canım aynı şey bende oldu 8 ağustosta regl oldum 20sinde göğüslerim sızlamaya başladı 7 eylülde regl oldum tekrar.ve arefe günü yani 29 eylülde kahverengi lekelenmem oldu 5-6 gün sürdü.regl olucam diye bekledim ama olmadım sadece lekelenmeyle geçti bir hafta.test yaptım acaba yerleşme falanmı diye ama testte negatif.benimde 33-34 gün sürüyor düzenim.aynı senin gibi 9 aydır uğraşıyoruz.tabi 1buçuk yıl adetimi düzene sokabilmek için ilaç kullandım.bıraktım ilacı 9 aydırda bekliyorum ha bu ay diye ama olmuyor.umudumu kaybetmiyorum.Allah ne zaman nasip ederse o zaman inşallah canım.sende sıkma canını.internetteki otomatik hesaplamalara göre lekelenmeyi regl dersek 12 ekim yumurtlama günüm görünüyor canım bakalım bu aralar boş geçirmemeye çalışacağım akşamları:))) umudunu lütfen yitirme.haberleşelim mutlaka ben gün içerisinde siteyi 4-5 kez ziyaret ediyorum canım.

tabiki canım mutlaka haberdar edelim birbirimizi buarada sen kan testimi yaptırdın? eger drar testi yaptırdıysan cıkmayabilir cunkufisfisfis

aaa acaba benim kide oyle birsey mi ama hiç bugune kadar olmazdı ilk defa oldu neyse zaten bende bos gecirmemiştim iyi oldu:):roflol:

tabiki canım mutlaka haberdar edelim birbirimizi buarada sen kan testimi yaptırdın? eger drar testi yaptırdıysan cıkmayabilir cunkufisfisfis

hayır canım kan testi yaptırmadım henüz.hiç bir belirti de yok zaten ne göğüslerimde ağrı,şişik kasık ağrım hiç bişey yok anlıcağın o yüzden pek ümitlenmiyorum bu ay.artık önmümüzdeki aya bakacağım nasip olursa tatlım.:emir_bebek:

kızlar bende aynı durumdayım 10.günden beri göğüslerim ağrıyo bugün adetimin 15. günü hala devam ediyo..bende 26 günde bir adet oluyorum 11 günüm kaldı adete...neden böyle oldu bende anlamıyorum normalde adetime 2 gün kala ağırırdı...acaba hormonlardamı bir değişiklik oldu...

merhaba dilegim mesajını bugün okudum.senin önce adet dönemini düzeltmen lazım adet düzensizligi hamileligi geciktiriyo çünkü aynı şey benimde başıma gelmişti ilk dogumumda dokdora gittim tedavi oldum sonra tekrar denedik hamile kaldım

X