Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim Küçük

valla canım gögüs ucumdan ölçünce 82 geliyodu çeşitli yöntemler deniyorum şuan 86 geliiyo ama sütyensiz gene ortada bişey yok :44: bu durum biraz canımı sıkıyo aslında o beni gercekten seviyo sevgisinden şüpe etmiyorum ama insan genede kendini biraz daha kadınsı hissetmek istiyo ya işte sorun orda

daha önce soylediğim gibi sekli de cok onemli. mesela gogus ucları bile cok etkileyebilir. erkekler buyuk gogus uclarını da sevebilir. emzırmeden kalan icgudusel bir duygu olsa gerek. bence sadece boyutuna takılma. vucudunda orantılı duruyorsa hic bir önemi yok. birde 82- 86 gibi ölculerden daha cok cup size dediğimiz boyut onemli. sutyende B mi C mi giyiyorsun mesela. onun dogru secimide son derece önemlidir.

gögüs altım 71 geliyo gögüs üstü 86 75-b ancak doluyo dışına taşma pek olmuyo yuvarlak bi gögüs yapım var öne çıkık deil belki ondan sütyensiz düz gibi duruyo offf

gögüs altım 71 geliyo gögüs üstü 86 75-b ancak doluyo dışına taşma pek olmuyo yuvarlak bi gögüs yapım var öne çıkık deil belki ondan sütyensiz düz gibi duruyo offf

Canım benim göğüs altı 72 göğüs üstü 78,5 70 a yım yani çocuk da doğurdum. sen kndinden emin ol erkekler çok takılmıyor başka yerini ön plana çıkar. tahta gibi benimki telkine başladım 3 haftadırbaşlamadan 77 idi. sen de deneyebilirsin telkini

gögus ustu 86 ise a5 fark var arada. bence hic de kucuk goguslerin yok. eğer yanlış yazmadıysan tabi. gögus kafesin genisse de boyle b ir olcu olabilir tabi.

yok ölçüler doğruda şekilde bence sorun var ve biraz daha dolguluk gerekli diğe düşünüyorum

cnmm benımkılerde cok kucuktu ama su an gercekten cok ıyı durumdalar bıraz zaman aldı ama arkadsımın tavsıyelerıne uydum su an gayet superler :)

http://www.gogusestetigimerkezi.com/gogus-estetigi-fotograflari.htmlya arkadaşlar benim gögüslerimin büyüklügü 21. resimdeki ilk görüntü gibi bu halimden utanıyorum ya hiç çekici bi görüntü deil evlenmekten bile soğudum vucudumla barışık olamıyorum herkes bari burdaki resimlerden örnek verse en azından halimizi daha ii anlarız sizce ne yapsam bi ara çemen denedim biraz işe yaradı ama her yer kokuyo kışında artık olmaz hergün banyo yapıyodum sabah şimdi hava soğuk o yöntemi bıraktım adaçayı içiyorum şerbetçi otu kremi kullanıyorum ama değişiklik yok astraga arkadaşımız erkeği etkiler demiş ama bu durum zor ya kendim bile beğenmiyorum ve yakında bu gögüslerle evlencem offff nasıl olcak ya çok kötüyüm .benim kadar olup evli olan varmı tavsiyeleriniz neler bu konuda yardım edin lütfen ..

arkadslar dunde yazmıstım ben goguslerım kucuktu benımde Aktar Baharat | Facebook bu sıteden bıseler onerdı arkadsım onu aldım cokta ıyı geldı ozel mesaj atamadıgım ıcın dırek burdan yazdım canlarım ıstersenız sızde deneyebılırsınız :)

canım burda tam olarak ne kullandığını nasıl nekadar sürede kullandığını açıklarmısın bu konuda dertli olan çok fazla kişi var kalıcı bi ölçüyü nasıl elde ettin arkadaşının tavsiyesiyle süper olmuş ama nasıl oldu bu biraz daha açıklayıcı yazarmısın lütfen .

canım ben bu forumda yazan hemen hemen her uygulamayı denedim 2008den beri farklı yollar deniyorum ancak bukadar oldu ama görnüşte çokta bişey yok gibi

Canım ben Cake göğüs büyütücü kullandım. Fiyatı biraz pahalı ama gerçekten harika bişey. Herkese tavsiye ederim...

Bende yakınıyorum senin gibi 7 ay sonra düğünümüz var bana cake gögüs büyütücü önerildi şuanda kullanıyorum gözle görülür bir fark olduğunu sana emin bir şekilde söyleyebilirim doğal olsun diye ben bu yöntemi seçtim yoksa slikonda yaptırabilirdim. yani kullanmakta fayda var.

cnm cake kremin ii olduğunu yazmışmışsın içeriğinde hormon varmı acaba varsa otarz bişey de sonradan bi sorun çıkarmasın bu arada fiyatı nekadar off ya ne zor durum evleceğimi bile düşünmek istemiyorum bu halimden utanıyorum ben nişanlımlada paylaşamadım henüz bu durumu ama söylemekte mantıklı gelmedi zaten sen hiç bahsettinmi bu durumdan

malesef bende aynı durumdan muzdaribim(

bence kesinlikle nişanlınıza böyle bir şey söylemeyin aksi halde dikkatini o yöne çekmiş olacaksınız ve ister istemez oda bunu düşünmeye başlayacaktır kendinize güvenin en azından ona böyle hissettirin ve bu durumdan memnun olmadığınızı kesinlikle belli etmeyin bu durumu takıntı haline getirmeyin ve ileride çocuk sahibi olduğunuzda bu ölçülerde kalmayacağınıza emin olabilirsiniz nacizane önerim budur:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…